Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Uroczystości żałobne

Serwetki na uroczystości żałobne, stypę dla restauracji powinny być zachowane w odpowiednim klimacie. Najsmutniejszym przyjęciem organizowanym w restauracjach jest na pewno uroczystość żałobna. Dla tego typu okoliczności ważne jest zachowanie jej kolorystyki, składającej się z ciemnych barw takich jak: czarny, granatowy. Połączenie ciemnej kolor...

Serwetki na uroczystości żałobne, stypę dla restauracji powinny być zachowane w odpowiednim klimacie. Najsmutniejszym przyjęciem organizowanym w restauracjach jest na pewno uroczystość żałobna. Dla tego typu okoliczności ważne jest zachowanie jej kolorystyki, składającej się z ciemnych barw takich jak: czarny, granatowy. Połączenie ciemnej kolorystyki z elementami złota, będzie bardzo uroczyste. Elementem, który pasowałby do nakrycia zastawy stołowej, będą czarne kieszonki na sztućce, które dodadzą elegancji. Dekoracje restauracji powinny zostać ograniczone, gdyż nikt podczas tego spotkania rodzinnego nie zwraca na nie uwagi.

Więcej

Uroczystości żałobne 6 produktów

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Przerwanie kręgu życia…

Codziennie ktoś rodzi się i umiera, dlatego musimy pogodzić się, że nie każda okazja organizowana przez restauracje i sale bankietowe jest radosna. Cieszymy się, kiedy nowi członkowie rodziny się rodzą, smucimy się, kiedy ktoś z naszych bliskich umiera. To naturalne i zrozumiałe, jednak nieuniknione. Na każdego przyjdzie czas, gdy będzie musiał pożegnać się ze światem żywych i odejść… Zadaniem rodziny jest zapewnienie zmarłej osobie godnego pożegnania i uczczenie pamięci o zmarłym.

(Po)ważne zadanie 

Rodzina zazwyczaj jest zbyt roztrzęsiona zaraz po śmierci bliskiej osoby, aby w pełni móc zająć się organizacją pogrzebu i stypy. Oczywiście wiadomo, że jest to sprawa niecierpiąca zwłoki, jednak myślenie o detalach pochówku w pierwszych dniach żałoby rzadko jest możliwe. Rodzina liczy na to, że firma świadcząca usługi pogrzebowe, a także właściciele lokalu, w którym organizowana jest stypa zajmą się wszystkimi niezbędnymi szczegółami uroczystości, do których rodzina nie ma wówczas głowy. 

Stanąć na wysokości zadania

Rodzina powierza restauracji zadanie zapewnienia warunków i otoczki wizualnej stypy, która pozwoli na godne pożegnanie bliskiej osoby. Konieczność pochowania własnych rodziców, małżonków, a tym bardziej dzieci jest niezwykle trudnym doświadczeniem, dlatego bardzo cenione przez klientów jest profesjonalne podejście osób, którym płaci się za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej, której niestety nie da się uniknąć. 

Godnie i z klasą

Uroczystości pogrzebowe w europejskim kręgu kulturowym nie należą do przyjemnych spotkań - raczej smucimy się z powodu utraty osoby, którą kochaliśmy zamiast myśleć, o tym, że doznała ulgi, wstąpiła do raju albo wspominać, jakie miała dobre i udane życie. W Europie najpierw trzeba przeżyć etap smutku i rozżalenia, żeby móc pogodzić się ze stratą, dlatego na stypach należy zachować się bardzo ascetyczny klimat. Zbyt rozbudowane dekoracje nie są mile widziane. Klienci oczekują atmosfery chłodnej klasy i elegancji.

Serwetki - użyteczny element dekoracyjny

Serwetki są potrzebne wszędzie tam, gdzie goście spożywają posiłki, a więc powinny pojawić się także na stypie. Serwetki nie będą uchodziły za dodatkowy element dekoracyjny, gdyż posiadają praktyczne zastosowanie - istnieje powód, aby pojawiły się na stole. Powinny jednak swoją estetyką pasować do okoliczności - najbardziej uniwersalne w każdych innych okolicznościach serwetki w białym kolorze tutaj absolutnie się nie sprawdzą.

Serwetki odpowiednie na stypę

Skoro na stole i tak muszą znaleźć się serwetki to warto wybrać takie, które dodadzą uroczystości więcej szyku i poważnego charakteru, jakiego w większości przypadków oczekuje rodzina zmarłego. Dobrym wyborem będą jednolite czarne serwetki, ewentualnie serwetki czarne ze złotymi zdobieniami. Uzupełnieniem aranżacji stołu, który powinien pozostać ascetyczny i pozbawiony niepotrzebnych elementów dekoracyjnych, będą czarne kieszonki na sztućce - eleganckie a zarazem odpowiednio posępne.

Serwetki na uroczystości żałobne są dostępne w hurtowych ofertach i doskonałej cenie - jest to inwestycja, którą z pewnością docenią klienci pogrążeni w żałobie i niemający głowy do dekorowania stołów. 

Zobacz inne produkty z podkategorii SERWETKI OKOLICZNOŚCIOWE : 

serwetki na wesele

serwetki na Komunię

serwetki na Chrzest

serwetki na święta i zimę

serwetki na Wielkanoc