Informacja

Nowe produkty

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

uroczystości żałobne Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Przerwanie kręgu życia…

Codziennie ktoś rodzi się i umiera, dlatego musimy pogodzić się, że nie każda okazja organizowana przez restauracje i sale bankietowe jest radosna. Cieszymy się, kiedy nowi członkowie rodziny się rodzą, smucimy się, kiedy ktoś z naszych bliskich umiera. To naturalne i zrozumiałe, jednak nieuniknione. Na każdego przyjdzie czas, gdy będzie musiał pożegnać się ze światem żywych i odejść… Zadaniem rodziny jest zapewnienie zmarłej osobie godnego pożegnania i uczczenie pamięci o zmarłym.

(Po)ważne zadanie 

Rodzina zazwyczaj jest zbyt roztrzęsiona zaraz po śmierci bliskiej osoby, aby w pełni móc zająć się organizacją pogrzebu i stypy. Oczywiście wiadomo, że jest to sprawa niecierpiąca zwłoki, jednak myślenie o detalach pochówku w pierwszych dniach żałoby rzadko jest możliwe. Rodzina liczy na to, że firma świadcząca usługi pogrzebowe, a także właściciele lokalu, w którym organizowana jest stypa zajmą się wszystkimi niezbędnymi szczegółami uroczystości, do których rodzina nie ma wówczas głowy. 

Stanąć na wysokości zadania

Rodzina powierza restauracji zadanie zapewnienia warunków i otoczki wizualnej stypy, która pozwoli na godne pożegnanie bliskiej osoby. Konieczność pochowania własnych rodziców, małżonków, a tym bardziej dzieci jest niezwykle trudnym doświadczeniem, dlatego bardzo cenione przez klientów jest profesjonalne podejście osób, którym płaci się za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej, której niestety nie da się uniknąć. 

Godnie i z klasą

Uroczystości pogrzebowe w europejskim kręgu kulturowym nie należą do przyjemnych spotkań - raczej smucimy się z powodu utraty osoby, którą kochaliśmy zamiast myśleć, o tym, że doznała ulgi, wstąpiła do raju albo wspominać, jakie miała dobre i udane życie. W Europie najpierw trzeba przeżyć etap smutku i rozżalenia, żeby móc pogodzić się ze stratą, dlatego na stypach należy zachować się bardzo ascetyczny klimat. Zbyt rozbudowane dekoracje nie są mile widziane. Klienci oczekują atmosfery chłodnej klasy i elegancji.

Serwetki - użyteczny element dekoracyjny

Serwetki są potrzebne wszędzie tam, gdzie goście spożywają posiłki, a więc powinny pojawić się także na stypie. Serwetki nie będą uchodziły za dodatkowy element dekoracyjny, gdyż posiadają praktyczne zastosowanie - istnieje powód, aby pojawiły się na stole. Powinny jednak swoją estetyką pasować do okoliczności - najbardziej uniwersalne w każdych innych okolicznościach serwetki w białym kolorze tutaj absolutnie się nie sprawdzą.

Serwetki odpowiednie na stypę

Skoro na stole i tak muszą znaleźć się serwetki to warto wybrać takie, które dodadzą uroczystości więcej szyku i poważnego charakteru, jakiego w większości przypadków oczekuje rodzina zmarłego. Dobrym wyborem będą jednolite czarne serwetki, ewentualnie serwetki czarne ze złotymi zdobieniami. Uzupełnieniem aranżacji stołu, który powinien pozostać ascetyczny i pozbawiony niepotrzebnych elementów dekoracyjnych, będą czarne kieszonki na sztućce - eleganckie a zarazem odpowiednio posępne.

Serwetki na uroczystości żałobne są dostępne w hurtowych ofertach i doskonałej cenie - jest to inwestycja, którą z pewnością docenią klienci pogrążeni w żałobie i niemający głowy do dekorowania stołów. 

Produkty bestsellerowe w kategorii: serwetki okolicznościowe - uroczystości żałobne

Najczęściej wybieranym produktem z tej kategorii są czarne 2-warstwowe serwetki 33x33cm

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI OKOLICZNOŚCIOWE: 

wesele

komunia i chrzest

wiosna i lato

jesień

święta i zima

akcesoria do serwetek