Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki na uroczystości żałobne

Serwetki na uroczystości żałobne, stypę powinny być zachowane w odpowiednim klimacie, który musi zapanować w restauracji. Dla tego typu okoliczności ważne jest zachowanie jej ciemnej kolorystyki, składającej się z czarnych i granatowych serwetek flizelinowych i papierowych. Najsmutniejszym przyjęciem organizowanym w restauracjach jest na pewno uroczystość żałobna.  Połączenie ciemnej kolorystyki z elementami złota, będzie bardzo uroczyste. Elementem, który pasowałby do nakrycia zastawy stołowej, będą czarne kieszonki na sztućce, które dodadzą elegancji. Dekoracje restauracji powinny zostać ograniczone, gdyż nikt podczas tego spotkania rodzinnego nie zwraca na nie uwagi.

Serwetki na uroczystości żałobne 2 produktów

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Serwetki na uroczystości żałobne, stypę dla restauracji

Zadaniem rodziny jest zapewnienie zmarłej osobie godnego pożegnania i uczczenie pamięci o nim. Rodzina zazwyczaj jest zbyt roztrzęsiona zaraz po śmierci bliskiej osoby, aby w pełni móc zająć się organizacją pogrzebu i stypy. Rodzina powierza restauracji zadanie zapewnienia warunków i otoczki wizualnej stypy, która pozwoli na godne pożegnanie bliskiej osoby.

Serwetki na stypę użyteczny element dekoracyjny

Serwetki na uroczystości żałobne są potrzebne wszędzie tam, gdzie goście spożywają posiłki. Serwetki flizelinowe i papierowe nie będą uchodziły za dodatkowy element dekoracyjny, gdyż posiadają praktyczne zastosowanie. Powinny swoją estetyką pasować do okoliczności - najbardziej uniwersalne w każdych innych okolicznościach serwetki w białym kolorze, tutaj absolutnie się nie sprawdzą.

Skoro na stole i tak muszą znaleźć się serwetki papierowe i flizelinowe to warto wybrać takie, które dodadzą uroczystości więcej szyku i poważnego charakteru. Dobrym wyborem będą jednolite czarne serwetki, ewentualnie serwetki czarne ze złotymi zdobieniami. Czarne kieszonki na sztućce - są eleganckie i uzupełnią aranżację stołu w lokalu.

Serwetki na stypę - flizelinowe czarne

Serwetki na uroczystość żałobną - serwetki flizelinowe

Serwetki na stypę - serwetki papierowe

Kieszonki na sztućce czarne - flizelinowe kieszonki

Uroczystości żałobne - jak się zachować?

Uroczystości pogrzebowe w europejskim kręgu kulturowym nie należą do przyjemnych spotkań. Smucimy się z powodu utraty osoby, którą kochaliśmy zamiast wspominać, jakie miała dobre i udane życie. W Europie najpierw trzeba przeżyć etap smutku i rozżalenia, żeby móc pogodzić się ze stratą. Na stypach należy zachować bardzo ascetyczny klimat. Zbyt rozbudowane dekoracje nie są mile widziane. Klienci oczekują atmosfery chłodnej klasy i elegancji.

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce