Informacja

Nowe produkty

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

wiosna i lato Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Słońce, ciepło, dłuższy dzień!

Kiedy po długim zimnym i przygnębiającym czasie jesienno-zimowym zaczyna robić się na dworze cieplej, słoneczniej, na drzewach pojawiają się pąki, a dzień wyraźnie się wydłuża to także ludzie stają się żywsi i bardziej skłonni do pozadomowych aktywności. Wówczas na mieście, w parkach, ale także w kawiarniach i restauracjach można spotkać więcej pozytywnie nastawionych osób, które wychodzą, aby poznać nowych ludzi, odwiedzić nowe miejsca i robić rzeczy, których jeszcze nie robili. Po ciemnej i mroźnej zimie, która zachęca do przebywania w cieple domowego zacisza zawsze wydaje się, że możliwości nowych doświadczeń jest o wiele wiele więcej...

Przyciąganie nowych klientów

Wśród tylu możliwości otwierających się wiosną i latem przed wygłodniałymi nowych doświadczeń po zimowym letargu niełatwo jest zachęcić klientów, aby odwiedzili właśnie tę konkretną restaurację lub kawiarnię. Właśnie dlatego większość lokali na wiosnę i lato odświeża swój wystrój - wymienia dodatki, zmienia obrazki na ścianach, przemalowuje ściany, a w oknach lub przed lokalem wystawia dekoracje lub reklamy, mające dodatkowo przyciągać uwagę potencjalnych klientów oraz zachęcać ich do odwiedzenia wnętrza. 

Jak się wyróżnić?

Dekoracji i pomysłów na ożywienie wystroju restauracji jest mnóstwo - polecamy nasze kategorie produktów: 
dekoracje na wiosnę oraz dekoracje na lato

Tanio i z pomysłem

Oprócz nowych ozdób i odświeżenia wystroju restauracji, co jest bardziej kosztownym sposobem przyciągnięcia klientów, warto także zmienić elementy, które i tak trzeba cały czas do lokalu domawiać, gdyż są stale zużywane przez klientów. Takim produktem są serwetki, które i tak trzeba zapewnić gościom, a można przecież za ich pomocą zbudować przyjazny i optymistyczny klimat.

Serwetki na wiosnę i lato

Najbardziej charakterystycznymi kolorami kojarzącymi się z wiosną jest żółty oraz odcienie jasnej zieleni lub też wielobarwne pastelowe kompozycje kolorystyczne. Motywami wiosennymi można nazwać wszystkie kwiaty kojarzące się z przełomem zimy i wiosny, a więc przebiśniegi, żonkile, krokusy i tulipany. Nieodłącznym elementem wiosny jest także Wielkanoc, dlatego wiele motywów wiosennych jest jednocześnie motywami wielkanocnymi - tutaj pojawiają się oczywiście króliczki, kurczaczki, owieczki, bazie, pisanki i palemki. Jeśli chodzi natomiast o lato to oprócz odcieni jaśniejszej i nieco już ciemniejszej zieleni pojawiają się często wyraziste kolory ożywiające wygląd dekoracji - są to najczęściej intensywne czerwienie, pomarańcze, żółcie, róże lub fiolety, a jeśli chodzi o typowe motywy to są to wzory słoneczne, wakacyjne, a także kwiatowe. Najczęściej pojawiającymi się kwiatami w kontekście lata są słoneczniki i maki, jednakże nie brakuje także wielobarwnych bukietów złożonych z bliżej nieokreślonych rodzajów kwiatów.

Dobrym pomysłem będzie też oczywiście wybranie serwetek jednolitych w pastelowych kolorach wiosny lub w intensywniejszych, pięknych i nasyconych kolorach pełnych letniej energii, co również dodałoby lokalowi większego pazura.

Produkty bestsellerowe w kategorii: serwetki okolicznościowe - wiosna i lato

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: serwetki Summertime Czerwony oraz serwetki Brazil z pastelowymi makami. 
Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI OKOLICZNOŚCIOWE: 

wesele

komunia i chrzest

uroczystości żałobne

jesień

święta i zima

akcesoria do serwetek