Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki wiosenne

Serwetki na wiosnę i lato dla restauracji powinny być w radosnych i jasnych kolorach. Najczęściej wybierane są serwetki wiosenne papierowe i flizelinowe w żółtym, zielonym, pomarańczowym kolorze. Idealnym rozwiązaniem dla restauracji, które preferują spokojniejsze nakrycie stołu, będzie zastosowanie jednokolorowych serwetek. Lato jest bardzo energetyczną porą roku, dlatego warto ożywić wnętrze restauracji o barwne dodatki i ciekawe kompozycje. Zachęcamy do sprawdzenia w naszym sklepie internetowym dekoracji wielkanocnych i wiosennych w zakładce Okoliczność.

Serwetki wiosenne 17 produktów

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Wiosenne dekoracje stołu - serwetki na wiosnę i lato

Większość lokali na wiosnę i lato odświeża swój wystrój - wymienia dodatki, zmienia obrazki na ścianach, przemalowuje ściany. W oknach, przed lokalem wystawia dekoracje i reklamy, mające dodatkowo przyciągać uwagę potencjalnych klientów oraz zachęcać ich do odwiedzenia wnętrza. 

Serwetki na wiosnę i lato dla restauracji

Oprócz nowych ozdób i odświeżenia wystroju restauracji - warto zmienić elementy, które cały czas do lokalu domawiać, gdyż są stale zużywane przez klientów. Takim produktem są serwetki dla restauracji, które trzeba zapewnić gościom lokalu. Najbardziej uniwersalne będą serwetki białe - zarówno serwetki papierowe, jak i flizelinowe. Dobrym pomysłem będzie też oczywiście wybranie serwetek jednokolorowych w pastelowych kolorach wiosny.

Serwetki flizelinowe białe - serwetki na wiosnę i lato

Serwetki flizelinowe różowe - serwetki na wiosnę i lato

Najbardziej charakterystycznymi kolorami kojarzącymi się z wiosną jest żółty, odcienie zieleni, wielobarwne pastelowe kompozycje kolorystyczne. Motywami wiosennymi można nazwać wszystkie kwiaty: przebiśniegi, żonkile, krokusy i tulipany. Nieodłącznym elementem wiosny jest także Wielkanoc z motywami takimi jak: króliczki, kurczaczki, owieczki, bazie, pisanki. Serwetki mogą posłużyć nie tylko jako dekoracje wiosenne, ale również dekoracje wielkanocne.

Serwetki flizelinowe zielone - serwetki na wiosnę i lato

Lato również charakteryzuje się jasnymi, radosnymi kolorami. Oprócz pastelowych odcieni, tak jak w przypadku wiosny - warto zaopatrzyć lokal o serwetki z wyrazistymi odcieniami. W restauracji powinny pojawić się wyraziste i ożywiające kolory: czerwieni, pomarańczy, żółci, różowego, fioletów. Motywy, które towarzyszą tej ciepłej porze roku to jak najbardziej kwiaty - maki, słoneczniki oraz inne wielobarwne bukiety.

Serwetki flizelinowe fuksja - serwetki na wiosnę i lato

Serwetki flizelinowe czerwone- serwetki na wiosnę i lato

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce