Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

numerki na stoliki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Po co umieszcza się tabliczki na stołach?

Mogłoby się wydawać, że numerek na stolik nie jest niczym nadzwyczajnym, ani pięknym - po prostu ma informować o tym, na który stolik patrzymy, co w połączeniu z wiedzą na temat tego, przy którym stoliku zostaliśmy posadzeni powinno pomóc w szybszym znalezieniu miejsca.

Jak dobrać tabliczkę, żeby była praktyczna i ładna jednocześnie? 

Dobrze byłoby, żeby numerek był trójwymiarowy lub przynajmniej dwustronny tak, żeby goście mogli dostrzec, co jest na nim napisane, patrząc z prawie każdej perspektywy. Numerki umieszczone w zwykłych ramkach, takich, jakie stosuje się do eksponowania zdjęć, nie sprawdzą się najlepiej, gdyż goście będą musieli obchodzić stół, żeby odczytać numer. Lepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie ramka dwustronna, wewnątrz której zostanie umieszczony dwustronnie nadrukowany numerek. Dobrym rozwiązaniem są także cyfry wycięte z grubego papieru i przymocowane do długiego patyczka. Numerek na patyku można bowiem wetknąć w wiązankę kwiatów, włożyć do przyozdobionego wazonu, świecznika lub umocować w stroiku stworzonym specjalnie z myślą o wyeksponowaniu numerka. Wówczas należy jednak zadbać, żeby numerek był na tyle duży i kontrastujący z kolorem kwiatowej kompozycji, żeby się w niej nie zagubił, czyli mówiąc inaczej, żeby pozostał widoczny dla gości. Alternatywą mogą być numerki w pełni trójwymiarowe - są to najczęściej figurki drewniane albo metalowe w kształcie konkretnej cyfry lub liczby. Modne są także tabliczki wyglądające jak duże metalowe winietki lub numerki ustawiane w specjalnych przezroczystych stojakach. Pomysłowym rozwiązaniem są numerki nadrukowane na przezroczystych płytkach z tworzywa podobnego do pleksi, gdyż numerek jest oryginalny, a w dodatku cyfra nadrukowana z jednej strony pozwala odczytać interesującą informację także osobie znajdującej się za tabliczką. Tabliczki mogą być nietypowe takie jak np. materiałowe numerki na stolik z juty - są proste, naturalne, a przez to w połączeniu z odpowiednimi dodatkami mogą nabrać bardziej eleganckiego lub bardziej rustykalnego wymiaru. Numerki takie nie potrzebują dodatkowej ramki ani stojaka. Będą się pięknie prezentowały przywiązane do wazonów, dużych świeczników lub innych elementów znajdujących się w centralnych punktach stołów. 

Jak rozsadzić gości na przyjęciu?

Rozsadzenie kilkudziesięciu lub nawet kilkuset gości przy stołach w taki sposób, żeby wszyscy czuli się swobodnie w towarzystwie sąsiadów i mieli o czym rozmawiać jest naprawdę dużym wyzwaniem. Lepiej rozlokować gości zgodnie z pokrewieństwem, wiekiem, zainteresowaniami, sytuacją życiową (np. dzietni z dzietnymi, bezdzietni z bezdzietnymi, studenci ze studentami, itd.), grupą zawodową…? Pytań pojawia się bez liku. Każde rozsadzenie trzeba dobrze przemyśleć, bo źle rozsadzeni goście mogą się fatalnie czuć, przez co atmosfera całej imprezy może się popsuć. Aby trudne zadanie rozsadzenia gości ułatwić warto skorzystać z przeznaczonych do tego celu pomocy takich jak numerki na stoliki, winietki z nazwiskami oraz plany stołów. Państwo Młodzi, Jubilaci i inny świętujący mają na głowie mnóstwo szczegółów, o które muszą zadbać, aby ich uroczystość przebiegła bez szwanku, dlatego gro z nich z pewnością będzie wdzięczna, jeśli restauratorzy zaproponują wykorzystanie uniwersalnych numerków na stoliki i odciążą swoich klientów z konieczności samodzielnego zadbania o to, żeby stoły były ponumerowane.

Produkty bestsellerowe w kategorii: numerki na stoliki

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: numerki na patyczkach ZŁOTE oraz ramka na numerek lub menu. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii DEKORACJE SALI i STOŁU:

dekoracje z drewna

dekoracje z papieru

dekoracje wiszące i dywany

lampki i diamenciki

balony

dekoracje krzeseł