Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Pudełka na ciasto

Pudełka na ciasto są dodatkowym, ale ważnym elementem wyposażenia restauracji, który warto zastosować w słodkim stole. W zwyczaju jest podziękowanie gościom za przybycie poprzez podarowanie im ciasta, zazwyczaj po przyjęciach weselnych lub komunijnych. Warto zaopatrzyć słodki stół o pudełka, które mają napisy z podziękowaniami, gładkie lub z grafiką. W naszym sklepie internetowym posiadamy również pudełka z nadrukami z okazji Komunii. Taki miły gest jak wręczenie pudełka z ciastem na pewno zostanie doceniony przez gości. 

Pudełka na ciasto 9 produktów

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Kto nie przyszedł z pustymi rękami, nie powinien z pustymi rękami wychodzić...

Od pewnego czasu tradycją stało się, że goście wychodzący z uroczystości - najczęściej weselnej lub komunijnej - otrzymują od gospodarzy słodkie podziękowanie złożone z kilku kawałków ciasta. Ciasto na podziękowanie dla gości pakuje się w specjalne pudełka na ciasto. Najczęściej są to pudełka kartonowe, które mają rączkę, pozwalającą gościom wygodnie wynieść ciasto z przyjęcia. 

Motywy pojawiające się na pudełkach na ciasto

Pudełka są dostosowane wizualnie do uroczystości, której mają być uzupełnieniem - np. pudełka na ciasto weselne mają zazwyczaj nadrukowane motywy kwiatowe lub związane z symboliką miłości, a więc wszelkiego rodzaju serduszka, białe gołębie, połączone obrączki lub po prostu uniwersalne, eleganckie ornamenty roślinne lub inne wzory na przykład w stylu rustykalnym. Pudełka na ciasto komunijne są najczęściej zadrukowane tradycyjnymi motywami kojarzonymi ze wszelkimi komunijnymi dekoracjami i dodatkami, a więc obrazki hostii ze skrótem IHS lub ze zdjęciem kielicha. Dostępne są także uniwersalne pudełka na ciasto do samodzielnej aranżacji, które są całe białe - bez żadnych nadruków ani wzorków. Można na nich przykleić naklejki z własnym motywem, z personalizacją, można przyozdobić je jedynie wstążką, bądź kokardką lub przywiązać do rączki bilecik, na którym napiszemy podziękowanie. Pudełka na ciasto na chrzest zazwyczaj różnią się od pudełek weselnych, gdyż mają bardziej subtelne motywy. Zazwyczaj są to małe zielone gałązki, delikatne białe kwiatuszki lub obrazki związane z niemowlęctwem, np. smoczki, wózeczki dzięcięce, małe buciki, śpioszki, śliniaczki i tym podobne motywy.

Zalety kartonowych pudełek na ciasto

Pudełka są stworzone z kartonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. W dodatku kartonowe pudełka na ciasto są dość ekologiczne, gdyż papier rozkłada się z pewnością dużo szybciej niż plastik, dlatego nasz sklep nie oferuje plastikowych opakowań. Kilka kawałków ciasta zapakowanych w kartonowe pudełko i podarowanych gościom wychodzącym z przyjęcia wygląda pięknie, elegancko i jest miłym gestem skierowanym w stronę gości, którzy poświęcili swój czas, żeby towarzyszyć nam w przyjęciu. 

Pudełka na ciasto - miła niespodzianka dla wszystkich

Pudełka na ciasto dla restauracji są świetnym rozwiązaniem, za które klienci będą wdzięczni, gdyż jeśli lokal zaproponuje skorzystanie ze swoich pudełek, to opakowania na ciasto nie będą musiały być zamawiane przez klientów samodzielnie, a będą oni mogli obdarować swoich gości i mieć pewność, że ciasto się nie zmarnowało - same korzyści, gdyż nic się nie marnuje, goście są pozytywnie zaskoczeni upominkiem otrzymanym na odchodne, a gospodarze popiszą się klasą i kulturą. 

Produkty bestsellerowe w kategorii: pudełka na ciasto

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: samoskładające się pudełka na ciasto Hostia oraz pudełka na ciasto złożone Piwonia. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii DEKORACJE na SŁODKI BAREK 

dekoracje słodkiego barku

słodycze

szkło do słodkiego barku