Informacja

Nowe produkty

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

SŁODKI BAREK 

Podkategorie

 • dekoracje słodkiego barku

  Słodkie barki to element, bez którego od paru lat nie może odbyć się żadne wesele. W tak radosnym dniu, jakim jest ślub i wesele nie może zabraknąć słodyczy, cukru, radości, optymistycznych i rozczulających ozdób, które są zazwyczaj domeną słodkich barków. Słodkie stoły są epicentrum weselnej radości - powinno to być najsłodsze miejsce w całym wystroju sali, aczkolwiek spójne z całym wystrojem. Słodycz słodkiego barku powinna być zaklęta nie tylko w cukrowych przysmakach, ale przede wszystkim w wyglądzie barku, bo to właśnie on powinien zapierać dech w piersiach, aby goście mieli ochotę wszystkiego spróbować. Obecność słodkiego barku na weselu jest jak zaklinanie o spełnienie  się życzenia z piosenki: “Słodkiego, miłego życia” - dla Młodej Pary i dla wszystkich Gości Weselnych.

 • słodycze

  Słodkie w smaku. Piękne, kolorowe i urocze w wyglądzie. Słodycze - kto ich nie lubi…? Nawet ci, którzy z powodu diety, deklarowanych preferencji lub chorób nie jedzą na co dzień słodkości, od czasu do czasu, szczególnie przy specjalnych okazjach, są w stanie się na nie skusić. Mimo tego, że cukier uchodzi za niezdrowy - tuczący, psujący zęby i będący zapychaczem złożonym z ”pustych kalorii”, to nie można zapominać o jego pozytywnych właściwościach, które sprawiają, że od czasu do czasu warto sięgnąć po coś słodkiego, aby poprawić sobie samopoczucie.

 • pudełka na ciasto

  Staropolska zasada głosi, że ciasta i alkoholu na przyjęciach i bankietach nigdy nie jest zbyt wiele… Jak to też ze staropolskimi przysłowiami bywa jest ono częściowo trafne, a częściowo problematyczne, gdyż oczywiście głupio byłoby, gdyby ciasta albo alkoholu zabrakło, a z drugiej strony po tego rodzaju uroczystościach zazwyczaj zostają całe stosy niezjedzonego ciasta, którego organizatorzy sami nie byliby w stanie skonsumować szybciej niż mogłoby się ono zepsuć. Zapewne właśnie z tego powodu pojawiła się tradycja będąca złotym środkiem między zapobieganiem temu, aby ciasta nie zabrakło a rozwiązaniem, które pozwoliłoby nie marnować jedzenia, które nie zostało zjedzone podczas imprezy.

 • szkło do słodkiego barku

  Szklane dekoracje to wspaniały dodatek każdej aranżacji, który dodaje całości niesamowitego szyku. Słodki barek to atrakcyjna pomysł na urozmaicenie przestrzeni, który będzie również pięknie się prezentować. Ze szklanymi dekoracjami, cały barek będzie wyglądać jeszcze lepiej. Użyjcie wspaniałe, szklane słoje do przechowywania wszelkich słodkości. Tak opakowane słodkie niespodzianki pięknie się wpasują w cały imprezowy charakter przyjęcia. Dodatkowo w kategorii znajdziecie urocze, mini patery, które świetnie się sprawdzą do przechowania słodkich upominków.

 • akcesoria

  Akcesoria do słodkiego barku to niezbędny element każdej zastawy. Jeśli planujecie urozmaicić swoje przyjęcie, dodając przestrzeń ze słodkim barkiem, nie zapomnijcie o najważniejszych akcesoriach. W tej kategorii znajdziecie papierowe podkładki pod ciasta, które sprawdzą się praktycznie w podtrzymaniu słodkich wypieków. Dodatkowo znajdziecie produkty niezbędne do nakładania ciasta. Z elementów dekoracyjnych warto wybrać fantastyczne fontanny tortowe, które cudownie sprawdzą się podczas różnych uroczystości.