Nowe produkty

Ostatnie posty

świece wielkanocne

Świece na wiosnę i lato dla restauracji powinny być kolorowe, ponieważ te pory roku kojarzone są z radosnymi chwilami. Zdecydowanie wiosenny i letni okres to pory roku, podczas których należy zaszaleć z kolorowymi dekoracjami, idealne będą wielobarwne świece. Wykorzystanie świec na stole podczas kolacji w restauracji lub świąt Wielkanocnych będzie miało swój charakterystyczny klimat. Stworzenie zestawu ze świec i świeczników będzie niepowtarzalną aranżacją wnętrz restauracyjnych, hotelowych.

świece wielkanocne 1 produkt

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • ŚWIECE proste Economy 24cm 10szt BIAŁE Szybki podgląd
    13,98 zł brutto inf zł szt. netto
    ŚWIECE proste 10szt 24cm BIAŁE

    Proste świece długie to niezwykle klasyczna i bardzo elegancka propozycja dekoracji na przyjęcia. Takie białe świece to uniwersalna propozycja, która sprawdzi się zarówno na Chrzest i Komunię, jak i wesele czy nawet Roczek dziecka. Zachwyć swoich gości prostą elegancją. 

    13,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Świece - przyjemne nie tylko zimą

Wiosna to czas, kiedy wieczory nie są już tak długie i aż tak zimne jak w czasie zimy, dzień staje się dłuższy, bardziej słoneczny i cieplejszy, co sprawia, że nie mamy już tak dużej potrzeby ogrzewania się w blasku lampek i świeczek jak zimą, której lampki i świece są nieodłącznym elementem, co nie znaczy jednak, że wiosną należy się całkowicie świec pozbyć, gdyż zawsze miło jest posiedzieć w miłej i przytulnej atmosferze.

Eksplozja barw i energii

Wiosna to moment, w którym nawet najbardziej zagorzali fani czerni porzucają ciemne barwy na rzecz pogodnych, jaśniejszych i bardziej pełnych życia kolorów takich jak odcienie żółtego, zielonego, pomarańczowego, różowego, fioletowego, czerwonego, niebieskiego, gdyż są to kolory, które po długim czasie szaro-burej wszechobecnej ponurości zaczynają wkradać się do świata przyrody i kolorować tym samym naszą rzeczywistość, dodając nam więcej energii do życia i działania. 

Wiosna - czas spotkań, czas przyjacielskiej atmosfery

Wiosną zaczyna nam się bardziej chcieć wychodzić do ludzi, spotykać się ze znajomymi i przyjaciółmi, a nawet poznawać zupełnie nowe osoby, dlatego wiosna to również dobry czas, aby rozświetlać wnętrza restauracji, kawiarni i hoteli pogodnym, i przyjacielskim blaskiem świec. 

Wielkanoc świecami okraszona...

Równie dobrą okazją do dekorowania wnętrz świecami jest Wielkanoc, która jest w Polsce traktowana po macoszemu względem Bożego Narodzenia, a przecież jest to równie dobra okazja do rodzinnych, pełnych miłości, spotkań jak Boże Narodzenie. Może jedynie oprawa wizualno-dekoracyjno-obyczajowa Wielkanocy sprawia, że nie czujemy do tego święta aż tak dużego sentymentu jak do zimowych świąt pełnych kolorowych dekoracji i tradycji. Być może dzięki większej dbałości o oprawę świąt wielkanocnych można byłoby odczarować nieco ten wielkanocny czas i sprawić, aby był równie magiczny, rodzinny i pełen dobrodusznych uczynków jak okres Bożego Narodzenia.

Wiosenna oferta świec

Oferujemy świece wiosenne w różnorodnych kształtach:  świece pieńkowe, kuliste i proste o wysokiej jakości wykonania i w przystępnych cenach idealnie dostosowanych do potrzeb przedstawicieli sektora HORECA. W czasie wiosennym i wielkanocnym świetnie sprawdzą się świece białe oraz pastelowe, które jesteśmy gotowi oddać w Państwa ręce.

Produkty bestsellerowe w kategorii: świece -> okoliczność -> wiosna i lato

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: świece pieńkowe Duni w kolorze kiwi oraz świece proste w kolorze liliowym.
Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE na OKOLICZNOŚĆ: 

wesele

komunia i chrzest

święta i zima

jesień

Halloween