Nowe produkty

Ostatnie posty

Święta i zima

Świece na zimę i Święta Bożego Narodzenia dla restauracji na pewno ocieplą atmosferę lokalu. Świece to element dekoracyjny idealny dla hoteli i restauracji, które chcą stworzyć niesamowity klimat wnętrz. Świece podczas Świąt Bożego Narodzenia zazwyczaj zachowane są w ciepłych kolorach. Pora roku, jaką jest zima  to okazja do stworzenia różnych k...

Świece na zimę i Święta Bożego Narodzenia dla restauracji na pewno ocieplą atmosferę lokalu. Świece to element dekoracyjny idealny dla hoteli i restauracji, które chcą stworzyć niesamowity klimat wnętrz. Świece podczas Świąt Bożego Narodzenia zazwyczaj zachowane są w ciepłych kolorach. Pora roku, jaką jest zima  to okazja do stworzenia różnych kompozycji na stole, można zastosować świece jednolite lub ze świątecznymi motywami. Można stworzyć ciekawą aranżację, wykorzystując dodatkowo lampiony, wazony oraz świeczniki. 

Więcej

Święta i zima 31 produktów

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Światło świec, ciepło na twarzy

Podczas gorącego lata marzymy o miejscach, napojach i posiłkach, które pomogłyby się nam skutecznie schłodzić, a kiedy jest mroźna, wietrzna i śnieżna zima to marzymy o miejscu, w którym moglibyśmy się schować i ogrzać - nie tylko swoje ciało, ale także duszę… W takich chwilach mroźnej i nieprzyjemnej pogody nie ma niczego przyjemniejszego niż zajście do przytulnie urządzonej kawiarni i siedzenie z kubkiem gorącego napoju w rękach, nad świecą, której płomień oświetla nam twarz, a my patrzymy przez okno jak inni chodzą w śniegu i mrozie gdzieś po centrum miasta, żeby pozałatwiać swoje bardzo ważne sprawy…

Tworzenie zimowego klimatu

Mimo, iż mroźna zima to czas, który raczej chcemy przetrwać niż cieszyć się wtedy pełnią życia to trzeba przyznać, że są też cechy, za które lubimy zimę. Do tych cech moglibyśmy zaliczyć święta Bożego Narodzenia, ciepłe swetry, ciasteczka korzenne, pierniczki, kakao, grzane wino, świąteczne dekoracje, weekend w Zakopanem… 

Odnaleźć ciepło poza domem...

Co zrobić, żeby nie zapaść w sen zimowy i od czasu do czasu wytoczyć się z domu na zewnątrz, kiedy tam panują bardzo niesprzyjające warunki atmosferyczne i najchętniej, jeśli nie musimy nigdzie wychodzić, to siedzielibyśmy w domu pod kocem? Rozwiązaniem może być ciepłe ubranie się i pójście na spacer zwieńczony pysznym jedzonkiem lub rozgrzewającym napojem gdzieś na mieście. Jest to również okazja dla restauratorów na to, żeby uprzytulnić swój lokal na tyle, aby goście widząc wnętrze przez okno mieli ochotę zatrzymać się w nim, odpocząć i ogrzać, a także naładować się pogodną atmosferą i nastroić pozytywnie na resztę dnia, a może nawet tygodnia. 

Jak ocieplić pomieszczenie?

Dobrym sposobem na ogrzanie atmosfery jest zastosowanie oświetlenia o ciepłej barwie światła. Lepiej sprawdzi się światło rozproszone, na przykład takie w formie girlandy z małych i uroczych lampek LED niż jedna duża lampa, dająca dużo światła padającego z jednego punktu. Mega przytulny klimat stwarzają świece, dlatego szczególnie zimą nie powinno się ich żałować, im więcej będzie się ich paliło na stolikach, tym lepiej. Bardziej stosowną taktyką jest utrzymywanie zapalonych świec nawet na stolikach, przy których nie ma gości, niż zapalanie świec dopiero, gdy ktoś siada przy konkretnym stoliku. Palące się świece, będą atrakcyjnie wyglądały i przyciągały klientów, którzy zauważą je przez szybę, ale także będą stwarzały przyjemniejszy klimat dla gości, którzy siedzą przy sąsiednich stolikach. 

Oferujemy świece uniwersalne, jednolite w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, które można dopasować do wystroju lokalu, ale także świece z zimowymi nadrukami takimi jak bałwanki, renifery, gwiazdki. Polecamy także jednokolorowe świece metalizowane, które wyglądają bardzo elegancko i ozdobnie.

Produkty bestsellerowe w kategorii: świece -> okoliczność -> święta i zima

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: świeca świąteczna w skandynawskim stylu, a także świeca pieńkowa Elegancki Połysk LUX srebrna. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE na OKOLICZNOŚĆ: 

wesele

komunia i chrzest

wiosna i Wielkanoc

jesień

halloween