Nowe produkty

Ostatnie posty

Świece świąteczne

Świece na zimę i Święta Bożego Narodzenia dla restauracji na pewno ocieplą atmosferę lokalu. Świece to element dekoracyjny idealny dla hoteli i restauracji, które chcą stworzyć niesamowity klimat wnętrz. Świece podczas Świąt Bożego Narodzenia zazwyczaj zachowane są w ciepłych kolorach. Pora roku, jaką jest zima  to okazja do stworzenia różnych kompozycji na stole, można zastosować świece jednolite lub ze świątecznymi motywami. Można stworzyć ciekawą aranżację, wykorzystując dodatkowo lampiony, wazony oraz świeczniki. 

Świece świąteczne 10 produktów

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Jak udekorować stół na Święta Bożego Narodzenia? - świece

Mroźną i nieprzyjemną pogodę można ocieplić poprzez wprowadzenie do kawiarni, restauracji odpowiedniego klimatu. Zdecydowanie pomogą w tym dekoracje dopasowane do pór roku. Świece to dekoracja, która pasuje na każdą okoliczność - musisz ją mieć!

Świece na Święta Bożego Narodzenia - świąteczne dekoracje

Dobrym sposobem na ogrzanie atmosfery jest zastosowanie oświetlenia o ciepłej barwie światła. Przytulny klimat stworzy na pewno blask świec, im więcej ich w lokalu tym lepiej. Dobrą taktyką jest utrzymanie zapalonych świec na stolikach, przy których nie ma gości. Zapalone świece będą stwarzały przyjemny klimat w lokalu, a swoim wyglądem będą przyciągały klientów.

Świece pieńkowe i kuliste - świece na Święta Bożego Narodzenia

Świece pieńkowe i kuliste są uniwersalne i pasują na każdą okoliczność. Interesujące będzie umieszczenie świec w świecznikach o różnej wysokości. Warto mieszać kolory świec, w zależności od stylu przyjęcia i wnętrza restauracji. Najbardziej uniwersalne są świece w jasnych kolorach: biały, kremowy, srebrny złoty. Świece kule swoim wyglądem przypominają bombkę choinkową.

Świece świąteczne dla restauracji - świece pieńkowe białe

Świece na Święta Bożego Narodzenia - świece pieńkowe złote

Świece świąteczne i zimowe - świece kuliste złote

Na spotkania rodzinne, wigilię pracowniczą można zastosować świece w kolorach odnoszących się do Świąt Bożego Narodzenia. Jak najbardziej pasują świece w ciepłej kolorystyce: czerwony, bordowy, zielony, pomarańczowy. Świece stworzą ciekawą aranżację stołu, dodatkowo warto dopasować do nich serwetki, kieszonki na sztućce, czy bieżniki.

Świece na Święta Bożego Narodzenia - świece pieńkowe pomarańczowe

Świece proste na świąteczny stół

Proste, długie świece to klasyczna i modna dekoracja stołu - sprawdzą się podczas każdej uroczystości. Wysokie świece mogą być umieszczone w świątecznych stroikach. Stroik można stworzyć przy pomocy gałązek świerku lub jodły. Świąteczną atmosferę wprowadzą czerwone świece proste, które pasują na Święta Bożego Narodzenia. Taka kolorystyka sama w sobie ociepli wnętrze, a blask zapalonych świec stworzy przytulną i rodzinną atmosferę.

Świece na świąteczny stół - proste świece czerwone

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE na OKOLICZNOŚĆ: 

wesele

komunia i chrzest

wiosna i Wielkanoc

jesień

halloween