Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Rocznicę Ślubu

Zaproszenia na Rocznicę Ślubu do wypisania to tradycyjny sposób zapraszania gości. Tekst zaproszenia na Rocznicę Ślubu samodzielnie wypisany świadczy o szacunku do zaproszonych gości. Sposób ten pozwala dobrać tekst indywidualnie, do każdej z zaproszonych osób. Aby zaproszenia na Rocznicę Ślubu nabrały eleganckiego charakteru warto skorzystać z kartek w stylu botanicznym. Kwieciste dodatki z pewnością będą przyciągać wzrok. Można skorzystać z zaproszeń na Rocznicę Ślubu do wydrukowania, jednak wymaga to dużo pracy. Gotowe wzory dopełnią aranżację tego wyjątkowego dnia. Jednym z najmodniejszych motywów jest wzór wianuszka z kwiatami.

Zaproszenia na Rocznicę Ślubu 11 produktów

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Zaproszenia na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu jest ważnym dniem dla każdej pary. Kolejne lata spędzane u boku ukochanej osoby sprawiają, że następne rocznice mają coraz większe znaczenie. Nic więc dziwnego, że pary tak chętnie je celebrują. Im dłuższy staż związku, tym bardziej małżeństwa pragną celebrować swoją miłość i szczęście. Często robią to w gronie rodziny i przyjaciół. Jeśli Tobie i Twojemu partnerowi lub partnerce również marzy się przyjęcie z okazji rocznicy ślubu, koniecznie wykorzystajcie przygotowane przez nas produkty. To dekoracje i dodatki stworzone specjalnie na tę chwilę. Jak zorganizować imprezę dla najbliższych? Dobrze jest najpierw ustalić motyw przewodni przyjęcia. Na rubinową, srebrną czy złotą rocznicę wspaniale pasować będą ozdoby i dodatki w dopasowanej kolorystyce - zgranie aranżacji z celebrowaną rocznicą na pewno oczaruje wszystkich gości. Świetnym pomysłem jest też przygotowanie przyjęcia zgodnie z panującymi trendami. Jakie motywy są obecnie popularne?

Botaniczne zaproszenia z wianuszkiem na rocznicę ślubu

Bez dwóch zdań jednym z największych hitów podczas przyjęć i uroczystości jest obecnie styl botaniczny. Naturalne wzory wspaniale sprawdzają się przy dekoracji wnętrz czy plenerów, ale są też śliczną ozdobą dodatków. Właśnie dlatego kapitalnym rozwiązaniem na rocznicę ślubu mogą być zaproszenia zdobione botanicznym wianuszkiem. Białe, składane kartki należy samodzielnie wypisać, uzupełniając przygotowany tekst z lukami. Malownicza grafika zdobi zarówno okładkę zaproszeń, jak i ich wnętrze, dzięki czemu zaproszenia oczarowują swoim niebanalnym wyglądem. Wewnątrz wianuszka umieszczony został ozdobny napis, który świetnie podkreśla rodzaj celebrowanej okazji. W środku kartek znajduje się z kolei piękna sentencja o bardzo romantycznym charakterze. Zaproszone osoby będą zachwycone tak oryginalnym dodatkiem. Do zaproszeń dołączone są białe koperty. W nich estetycznie wręczysz kartki swoim najbliższym. 

Zaproszenia na Rocznicę Ślubu z kwiatowym wianuszkiem

Zaproszenia na Rocznicę Ślubu z kwiatowym wianuszkiem

Zaproszenia do wypisania na rocznicę ślubu w stylu boho

Świetnym rozwiązaniem jest również przygotowanie rocznicy ślubu w stylistyce boho. Bez najmniejszych wątpliwości uzyskany w ten sposób efekt na długo zapadnie w pamięci wszystkich zebranych osób. Rzecz jasna, do kompletu dokupić możesz zaproszenia stworzone specjalnie z myślą o tak nietuzinkowym wydarzeniu. Kartki wykonane są z grubego papieru w białym kolorze. Czerwono-szary nadruk w postaci kwiatów i liści tworzy z tłem fantastyczny kontrast. Całość wygląda naprawdę romantycznie i bez wątpienia oczaruje zaproszone osoby. Gustowna czcionka znajdująca się zarówno na okładce, jak i wewnątrz zaproszeń świetnie dopełnia motyw. Prześliczna sentencja na pewno spodoba się Twoim bliskim, natomiast tekst do samodzielnego uzupełnienia jest praktyczny i ułatwia przekazanie najważniejszych informacji w czytelny sposób. Zaproszenia wręczone gościom w kraftowych kopertach będą niezawodnym dodatkiem podczas organizacji przyjęcia. Kiedy rozesłać kartki? Zaproszenia zdecydowanie najlepiej jest wysłać z odpowiednim wyprzedzeniem, dzięki któremu goście będą mogli zaplanować sobie czas. Bez wątpienia okres 4-6 tygodni przed rocznicą będzie wystarczający.

Boho zaproszenia na Rocznicę Ślubu do samodzielnego wypisania

Boho zaproszenia na Rocznicę Ślubu do samodzielnego wypisania