Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na urodziny WYBIERZ CYFRĘ

Urodziny to wielkie wydarzenie. Warto przygotować dla solenizanta lub solenizantki personalizowany prezent. W naszym sklepie znajduje się różnorodny wybór prezentów zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Wybierz, które urodziny są świętowane i stwórz oryginalny upominek dla bliskiej ci osoby. Eleganckie skrzynie prezentowe z winem musującym lub słodkościami oczarują każdego. Prezenty w kartonowych boxach z pięknymi grafikami to najlepszy wybór. Bestsellerowe upominki na urodziny dla każdego tylko u Nas!

Prezenty na urodziny WYBIERZ CYFRĘ 82 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 82 elementów
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX...

  Śliczny zestaw prezentowy na urodziny w oryginalnym japońskim stylu. W pudełeczku umieszczono butelkę znakomitego wina, eleganckie pałeczki do ryżu, zapachową świecę sojową, ciasteczko z wróżbą, delikatną herbatę a całości dopełnia piękny żuraw origami. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami oraz dekoracyjną wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX...

  Luksusowy zestaw prezentowy na urodziny inspirowany pięknem kraju kwitnącej wiśni. W zestawie znajdziemy butelkę wina, pałeczki do sushi, ciasteczko z wróżbą, herbatę, świecę sojową oraz żurawia z origami. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczką z życzeniami. 

  199,98 zł
 • Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II...

  Wspaniały zestaw prezentowy na urodziny. W eleganckiej skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono paczki znakomitej herbaty oraz słoiczki miodu z dodatkiem owoców. Wnętrze skrzyni udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz grafiką kwitnącej bawełny. 

  229,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I...

  Wspaniały prezent na urodziny o ekologicznym charakterze. W skrzyneczce wypełnionej dekoracyjna wełna drzewną umieszczono słoiczki wypełnione miodem z dodatkiem owoców. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami i grafiką kwitnących kwiatów. 

  229,98 zł
 • Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Prezent urodzinowy idealny dla każdego wielbiciela znakomitej kawy. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki ekologicznego miodu z dodatkiem owoców oraz paczki pobudzającej kawy. Wnętrze skrzyneczki ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami oraz grafiką pampasowych traw. 

  229,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Kawa z czekoladą WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Kawa z czekoladą WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Super zestaw prezentowy na urodziny, idealny dla każdego wielbiciela kawy. W eleganckiej skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono dwie paczki kawy, świeczkę zapachową, słodkie czekoladki oraz waniliowy syrop. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.

  249,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina WPISZ...

  Prezent dla osoby obchodzącej urodziny, inspirowany słodyczą dorodnych malin. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wina, pyszne czekolady, słoiczek miodu z dodatkiem malin oraz malinową herbatę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami.

  239,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Wspaniały zestaw prezentowy dla osoby świętującej urodziny. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono malinową czekoladę, wino aroniowe, paczkę pobudzającej kawy, słodkie czekoladki oraz słoiczek miodu z dodatkiem owoców. Wnętrze ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami.

  249,98 zł
 • PREZENT z okazji przejścia na emeryturę Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM EKO Z winem wiśniowym WPISZ SWOJĄ...

  Zestaw prezentowy na urodziny wypełniony produktami najwyższej jakości. Na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono paczkę kawy i herbaty, słodkie czekoladki, słoiczek miodu z owocami oraz butelkę wina wiśniowego. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.  

  249,98 zł
 • Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Malinowa Świeżość WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Wspaniały prezent urodzinowy inspirowany słodyczą dorodnych malin. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, ręcznie robioną czekoladę, malinową herbatę, słodkie czekoladki i słoiczek miodu z owocami. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  259,98 zł
 • WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Zestaw Słoneczny WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Wspaniały zestaw prezentowy na urodziny inspirowany pięknem kwitnących słoneczników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wina jarzębinowego, paczkę kawy oraz herbaty, słoiczek miodu z owocami oraz słodkie czekoladki. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  249,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Czar Miłości WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Czar Miłości WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Elegancki zestaw prezentowy na urodziny, wypełniony produktami najwyższej jakości. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wiśniowej nalewki, słodkie czekoladki, paczkę kawy, herbatę oraz dwa słoiczki ekologicznego miodu z dodatkiem owoców. Wnętrze udekorowano personalizowaną karteczkę z życzeniami i kwiatową grafiką. 

  239,98 zł
 • Nalewka, kawy i herbaty
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty WPISZ SWOJĄ...

  Wspaniały zestaw prezentowy na urodziny, wypełniony znakomitymi produktami. W eleganckim pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono trzy paczki znakomitej kawy, jedną herbatę, butelkę wiśniowej nalewki oraz słodkie czekoladki. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  229,98 zł
 • Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Luksusowe Boho WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Zestaw prezentowy dla osoby obchodzącej urodziny. W eleganckiej skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono pigwową nalewkę, słodkie czekoladki, ręcznie robioną czekoladę, paczkę kawy oraz dwa słoiczki miodu z dodatkiem owoców. Wnętrze skrzyni ozdobiono personalizowaną karteczkę z życzeniami.

  259,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Aromatyczne Chwile MEGA MEGA LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Aromatyczne Chwile MEGA MEGA LUX...

  Wspaniały zestaw prezentowy na urodziny inspirowany pięknem kwitnących róż. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wina, paczkę kawy oraz herbaty, a także ręcznie robioną czekoladę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami i grafiką kwiatową grafiką.

  269,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX WPISZ SWOJĄ...

  Wspaniały zestaw prezentowy na urodziny na pewno zachwyci każdego wielbiciela łakoci. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono ręcznie robione czekolady oraz słoiczki wypełnione ekologicznym miodem z dodatkami. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami.

  259,98 zł
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX...

  Prezent na urodziny kobiety w różowym pudełku. Prezent możesz wręczyć na każde urodziny. Wewnątrz pudełka znajduje się butelka Prosecco ze słomką, mydełka w kształcie makaroników, a wszystko to ułożone na materiałowych kwiatach. Całość jest dekorowana grafiką kwiatów oraz kartką z personalizacją.

  99,98 zł
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Ekskluzywny prezent urodzinowy dla kobiety w różowym pudełku. W środku znajdziemy mydełka makaroniki, myjkę do ciała, świecę oraz zapałki, bańki mydlane i przepyszne krówki. Wieczko zdobione jest kartką z personalizowanymi życzeniami i kwiatową grafiką.

  109,98 zł
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Piękny zestaw prezentowy dekorowany karteczką z grafiką kwiatów, to wyjątkowy prezent na urodziny każdej kobiety. W skład zestawu wchodzi małe wino musujące, myjka do kąpieli, świeca zapachowa, sól do kąpieli oraz zapałki. Taki prezent będzie piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia!

  99,98 zł
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Prezent urodzinowy dla kobiety w pięknym różowym pudełku prezentowym. Zestaw zawiera małe wino musujące, sól do kąpieli, lusterko, bańki mydlane, owocowe cukierki. Całość jest pięknie zapakowana i gotowa do wręczenia. Tak przygotowany zestaw zaskoczy solenizantkę w dniu jej urodzin!

  99,98 zł
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY WPISZ...

  Wspaniały box prezentowy na  urodziny, zaprojektowany specjalnie z myślą o dziewczynach. Wewnątrz znajduje się kubek z imieniem, herbatka, fiolka z płatkami róż i solą do kąpieli oraz cukierki. Całość zdobiona jest grafiką pięknych kwiatów, które idealnie wpisują się w dziewczęcy charakter. Prezent na urodziny jest idealnie zapakowany i od razu gotowy do...

  99,98 zł
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Prezent na urodziny w różowej odsłonie. Całość zapakowana jest w eleganckie kartonowe pudełko z personalizacją na wieczku. Zestaw składa się z herbatki różanej, soli do kąpieli oraz słodkich pianek. Całość udekorowana jest wstążką i od razu gotowa do wręczenia podczas imprezy.

  69,98 zł
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY WPISZ...

  Świetny prezent na urodziny w różowym wydaniu. W pudełku prezentowym znalazły się: cukierki w słoiczku, aromatyczna herbata, fiolka z płatkami róż, miód, fiolka z solą do kąpieli. Na wieczku znajduje się piękna karteczka z personalizowanymi życzeniami dla solenizantki i podpisem. Całość jest pięknie opakowana i gotowa do wręczenia podczas imprezy.

  69,98 zł
 • PREZENT na prezent Box Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na prezent Box Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX...

  Luksusowy box prezentowy w skład którego wchodzi małe wino musujące w komplecie ze słomką, świeca zapachowa w szklanym słoiku oraz przepyszne mleczne czekoladki. Prezent na urodziny ozdobiony jest materiałowymi płatkam róż, podaruj go mamie, koleżance czy siostrze aby umilić jej ten wyjątkowy dzień.

  99,98 zł
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Relaks przy świecy LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Relaks przy świecy LUX WPISZ...

  Wyjątkowy prezent urodzinowy w subtelnym kobiecym wydaniu. W eleganckim czarnym pudełeczku na czarnym konfetti umieszczono różową świecę zapachową, dwie tabliczki czekolady, zapałki oraz fiolkę z solą do kąpieli. Wieczko dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami, podpisem, datą i ozdobną kwiatową grafiką. 

  99,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą WPISZ...

  Szukasz prezentu urodzinowego dla kobiety? Piękny upominek z winem musującym w kryształowej butelce to hit tego sezonu. W zestawie znajduje się również fiolka z płatkami róż i fioka z solą do kąpieli, dwie czekolady i mleczne czekoladki. Wszystko jest zapakowane w elegancki box prezentowy z personalizowaną naklejką.

  199,98 zł
 • PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIONAMI Zestaw Pachnący WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIONAMI Zestaw Pachnący WPISZ...

  Pachnący box prezentowy na urodziny dla kobiety. Wewnątrz znajdują się elementy, pomocne przy stworzeniu relaksującej chwili. Zestaw mydełek w kształcie makaroników na pewno zachwyci każdą kobietę. Całość dekorowana jest kwiatową grafiką oraz zapakowana w drewnianą skrzynkę Upominek personalizowany jest imieniem solenizantki oraz osoby, która go wręcza. 

  99,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki WPISZ SWOJĄ...

  Piękna skrzyneczka z drewna dekorowana karteczką z grafiką kwiatów, to wyjątkowy prezent na urodziny każdej kobiety. W skład zestawu wchodzi małe wino musujące oraz słodkie pianki. Taki prezent będzie cudowną pamiątką tego wyjątkowego dnia!

  79,98 zł
 • PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIONAMI Słodka Aromaterapia WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIONAMI Słodka Aromaterapia WPISZ...

  Elegancki prezent na urodziny kobiety w drewnianym pudełku prezentowym. W środku znajduje się świeca zapachowa, zapałki, miodek, krówki oraz ciasteczko z wróżbą. Personalizowana karteczka z podpisem i życzeniami oczaruje solenizantkę. 

  99,98 zł
 • PREZENT na urodziny wino kryształowe w skrzyni Rosegold LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny wino kryształowe w skrzyni Rosegold LUX WPISZ...

  Śliczny upominek urodzinowy w drewnianej skrzyneczce ozdobionej wewnątrz personalizowaną karteczką z życzeniami. Wnętrze wypełniono naturalną wełną drzewną, na której umieszczono stylizowaną na kryształową butelkę znakomitego wina musującego oraz owocowe cukierki z motywem serca. cały zestaw prezentuje się wspaniale i niezwykle kobieco. 

  69,98 zł
 • PREZENT na urodziny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX WPISZ SWOJĄ...

  Elegancki prezent na urodziny kobiety w drewnianej skrzyni z personalizacja. Wewnątrz znajduje się wino musujące w kryształowej butelce oraz mleczne czekoladki. To idealny prezent, który na pewno zaskoczy obdarowaną Solenizantkę. Całość personalizowana jest imieniem obdarowanej osoby jak i podpisem osoby go wręczającej. Dzięki temu prezent stanie się...

  69,98 zł
 • PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava WPISZ SWOJĄ...

  Prezent urodzinowy dla kobiety w pięknej drewnianej skrzynce. Zestaw zawiera wino musujące oraz czekoladowe cukierki. Całość jest pięknie zapakowana i gotowa do wręczenia. Tak przygotowany zestaw zaskoczy solenizantkę w dniu jej urodzin.

  79,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z PODPISEM Prosecco Eukaliptus LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z PODPISEM Prosecco Eukaliptus LUX WPISZ SWOJĄ...

  Piękny prezent na urodziny kobiety gotowy do wręczenia. Wewnątrz dekoracyjnego pudełka znajduje się Prosecco w kryształowej butelce, ciasteczko z wróżbą, mleczne czekoladki i złote pudełko. Upominek możesz wręczyć na każde urodziny. Tak przygotowany i personalizowany prezent zachwyci solenizantkę.

  89,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z IMIONAMI Czarna Elegancja z winem MEGA WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Czarna Elegancja z winem MEGA WPISZ...

  Luksusowy prezent na urodziny każdej osoby. Czarny zestaw zamknięty w eleganckim białym opakowaniu to idealny wybór dla kobiety i mężczyzny. W skład zestawu wchodzi wino z czarnego bzu, świeżo mielona kawa, herbata oraz mleczne czekoladki. Tak skomponowane elementy pozwolą obdarowanej osobie na chwilę słodyczy po ciężkich przygotowaniach przyjęcia...

  129,98 zł
 • PREZENT na urodziny Z IMIONAMI Wino Cava i Merci MEGA WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Wino Cava i Merci MEGA WPISZ SWOJĄ...

  Szukasz prezentu na urodziny dla kobiety lub mężczyzny? Elegancki zestaw prezentowy, w skład którego wchodzi wino musujące, czekoladki Merci, kawa mielona oraz czekoladowe cukierki. Taki upominek możesz wręczyć każdej osobie. Prezent jest elegancko zapakowany i od razu gotowy do wręczenia. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z kwiatową grafiką.

  109,98 zł
 • PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX...

  Bardzo luksusowy prezent na urodziny dla każdego mężczyzny. Kostki do whisky w czarnym prezentowym pudełku to idealna propozycja na każde urodziny. Wewnątrz znajduje się również czarna piersiówka oraz krówki. Upominek jest pięknie zapakowany oraz zdobiony personalizowaną naklejką, dzięki której będzie to bardzo osobisty prezent dla niego.

  119,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 82 elementów

Prezenty na każde urodziny - wybierz cyfrę

Urodziny są jedną z tych okazji, które ciężko wyobrazić sobie bez prezentów. Bez względu na to, czy wybierasz się na przyjęcie, czy jedynie na kawę i ciasto, solenizantowi z pewnością będzie niezwykle miło, jeśli przyniesiesz ze sobą wyjątkowy podarunek. To naprawdę wspaniały gest, którym pokażesz, jak wiele znaczy dla Ciebie obdarowana osoba. Prezent urodzinowy dobrze jest dopasować do charakteru i preferencji adresata. Zastanów się dobrze, co lubi solenizant i jak zazwyczaj spędza czas. Dzięki temu sprawisz mu szczególną przyjemność, której długo nie zapomni! Świetnym rozwiązaniem jest też prezent personalizowany, który dodatkowo zyska unikalnego stylu. Imię solenizanta umieszczone na podarunku uczyni go niezwykle wyjątkową niespodzianką. 

Pomysły na prezenty urodzinowe dla mężczyzny

Poszukujesz prezentu dla brata, męża, ojca, przyjaciela czy syna? Męskie upominki z naszej oferty na pewno mile zaskoczą solenizanta w dowolnym wieku. Możesz wręczyć je na 18-stkę, 30-stkę czy nawet 50-tkę. Box prezentowy z mini winem, drewnianą muchą oraz śmietankowymi krówkami to stylowa propozycja dla prawdziwego dżentelmena. Biało-czarny box ze złotym nadrukiem stanowi znakomitą oprawę dla takiego podarunku. Innym wyjątkowym prezentem na urodziny mężczyzny będzie pudełko z kraftową etykietą, wewnątrz którego znalazły się kufel na piwo, podkładka pod kubek oraz śmietankowe krówki. Spójny motyw piwa powoduje, że to zabawny oraz nietuzinkowy podarunek dla każdego mężczyzny!

Prezent urodzinowy zestaw piwny z kuflem

Kosz prezentowy z kuflem dla mężczyzny

Elegancki prezent na urodziny dla niej

Rewelacyjnie prezenty zaprojektowane zostały też z myślą o kobietach. Damskie zestawy w ozdobnych boxach na pewno wywołają szeroki uśmiech na twarzy solenizantki. Żonie, siostrze, mamie albo przyjaciółce na dowolne urodziny podarować możesz czarne pudełko z zapachową świecą, dwoma tabliczkami czekolady, zapałkami i solami do kąpieli w fiolce. Taki prezent dzięki motywowi subtelnych kwiatów umieszczonemu na personalizowanej kartce wygląda niezwykle stylowo. Kosz prezentowy w różowym pudełku także może być znakomitą niespodzianką dla solenizantki. Całość utrzymana jest w modnej odsłonie dzięki naturalnym grafikom umieszczonym zarówno na opakowaniu, jak i produktach wchodzących w skład zestawu. Porcelanowy kubek, torebka aromatycznej kawy, ręcznie robiona czekolada i smakowite pianki przypadną do gustu każdej kobiecie. 

Prezent na urodziny relaks przy świecu

Kobiecy kosz prezentowy na urodziny

Oryginalne prezenty urodzinowe

Wszystkie prezenty z naszej oferty posiadają personalizowane podpisy. Na etykietach i kartkach umieszczone zostało nie tylko imię solenizanta, ale także data oraz wiek! To powoduje, że prezenty nabierają jedynego w swoim rodzaju charakteru. Zarówno drobne upominki, jak i duże zestawy będą dzięki temu idealną propozycją na podarunek dla bliskich! Wino musujące z czarno-złotą nalepką i ciasteczka z wróżbą to smakowite dodatki do najróżniejszych prezentów, które można z powodzeniem wręczyć członkom rodziny lub przyjaciołom. Przy pomocy drobnych upominków możesz też przygotować unikalne zestawy, które oczarują każdego solenizanta. Wystarczy połączyć kilka ulubionych smakołyków, kosmetyków bądź akcesoriów obdarowywanej osoby, aby uzyskać niebanalny prezent!