Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na urodziny WYBIERZ CYFRĘ

Urodziny to wielkie wydarzenie. Warto przygotować dla solenizanta lub solenizantki personalizowany prezent. W naszym sklepie znajduje się różnorodny wybór prezentów zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny. Wybierz, które urodziny są świętowane i stwórz oryginalny upominek dla bliskiej ci osoby. Eleganckie skrzynie prezentowe z winem musującym lub słodkościami oczarują każdego. Prezenty w kartonowych boxach z pięknymi grafikami to najlepszy wybór. Bestsellerowe upominki na urodziny dla każdego tylko u Nas!

Prezenty na urodziny WYBIERZ CYFRĘ 76 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 76 elementów
 • ZDRAPKI na Urodziny z zadaniami LUX 20szt MUSISZ MIEĆ
  24,98 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKI na Urodziny z zadaniami LUX 20szt MUSISZ MIEĆ

  Zdrapki z zadaniami na urodziny które urozmaicą każdą imprezę. Pod każdą zdrapką znajduje się inne zadanie do wykonania. Takie zdrapki pozwolą rozkręcić przyjęcie i zintegrować gości.  Zestaw zawiera 20szt różnorodnych zadań dla każdego z gości!

  24,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX...

  Prezent na urodziny kobiety w różowym pudełku. Prezent możesz wręczyć na każde urodziny. Wewnątrz pudełka znajduje się butelka Prosecco ze słomką, mydełka w kształcie makaroników, a wszystko to ułożone na materiałowych kwiatach. Całość jest dekorowana grafiką kwiatów oraz kartką z personalizacją.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX...

  Piękny prezent na urodziny dla każdej kobiety. Idealnie skomponowany box prezentowy, którego wielkim atutem jest personalizacja. Taki prezent staje się bardzo osobistą pamiątką. Wewnątrz znajduje się małe wino musujące, mydełka makaroniki i myjka do kąpieli. Taki elegancki prezent, możesz bez obaw wręczyć jako pamiątkę z urodzin.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Ekskluzywny prezent urodzinowy dla kobiety w różowym pudełku. W środku znajdziemy mydełka makaroniki, myjkę do ciała, świecę oraz zapałki, bańki mydlane i przepyszne krówki. Wieczko zdobione jest kartką z personalizowanymi życzeniami i kwiatową grafiką.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Piękny zestaw prezentowy dekorowany karteczką z grafiką kwiatów, to wyjątkowy prezent na urodziny każdej kobiety. W skład zestawu wchodzi małe wino musujące, myjka do kąpieli, świeca zapachowa, sól do kąpieli oraz zapałki. Taki prezent będzie piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Prezent urodzinowy dla kobiety w pięknym różowym pudełku prezentowym. Zestaw zawiera małe wino musujące, sól do kąpieli, lusterko, bańki mydlane, owocowe cukierki. Całość jest pięknie zapakowana i gotowa do wręczenia. Tak przygotowany zestaw zaskoczy solenizantkę w dniu jej urodzin!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY WPISZ...

  Wspaniały box prezentowy na  urodziny, zaprojektowany specjalnie z myślą o dziewczynach. Wewnątrz znajduje się kubek z imieniem, herbatka, fiolka z płatkami róż i solą do kąpieli oraz cukierki. Całość zdobiona jest grafiką pięknych kwiatów, które idealnie wpisują się w dziewczęcy charakter. Prezent na urodziny jest idealnie zapakowany i od razu gotowy do...

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Prezent na urodziny w różowej odsłonie. Całość zapakowana jest w eleganckie kartonowe pudełko z personalizacją na wieczku. Zestaw składa się z herbatki różanej, soli do kąpieli oraz słodkich pianek. Całość udekorowana jest wstążką i od razu gotowa do wręczenia podczas imprezy.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY WPISZ...

  Świetny prezent na urodziny w różowym wydaniu. W pudełku prezentowym znalazły się: cukierki w słoiczku, aromatyczna herbata, fiolka z płatkami róż, miód, fiolka z solą do kąpieli. Na wieczku znajduje się piękna karteczka z personalizowanymi życzeniami dla solenizantki i podpisem. Całość jest pięknie opakowana i gotowa do wręczenia podczas imprezy.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na prezent Box Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na prezent Box Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX...

  Luksusowy box prezentowy w skład którego wchodzi małe wino musujące w komplecie ze słomką, świeca zapachowa w szklanym słoiku oraz przepyszne mleczne czekoladki. Prezent na urodziny ozdobiony jest materiałowymi płatkam róż, podaruj go mamie, koleżance czy siostrze aby umilić jej ten wyjątkowy dzień.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Relaks przy świecy LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Box Z IMIENIEM Relaks przy świecy LUX WPISZ...

  Wyjątkowy prezent urodzinowy w subtelnym kobiecym wydaniu. W eleganckim czarnym pudełeczku na czarnym konfetti umieszczono różową świecę zapachową, dwie tabliczki czekolady, zapałki oraz fiolkę z solą do kąpieli. Wieczko dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami, podpisem, datą i ozdobną kwiatową grafiką. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą WPISZ...

  Szukasz prezentu urodzinowego dla kobiety? Piękny upominek z winem musującym w kryształowej butelce to hit tego sezonu. W zestawie znajduje się również fiolka z płatkami róż i fioka z solą do kąpieli, dwie czekolady i mleczne czekoladki. Wszystko jest zapakowane w elegancki box prezentowy z personalizowaną naklejką.

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIONAMI Zestaw Pachnący WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIONAMI Zestaw Pachnący WPISZ...

  Pachnący box prezentowy na urodziny dla kobiety. Wewnątrz znajdują się elementy, pomocne przy stworzeniu relaksującej chwili. Zestaw mydełek w kształcie makaroników na pewno zachwyci każdą kobietę. Całość dekorowana jest kwiatową grafiką oraz zapakowana w drewnianą skrzynkę Upominek personalizowany jest imieniem solenizantki oraz osoby, która go wręcza. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki WPISZ SWOJĄ...

  Piękna skrzyneczka z drewna dekorowana karteczką z grafiką kwiatów, to wyjątkowy prezent na urodziny każdej kobiety. W skład zestawu wchodzi małe wino musujące oraz słodkie pianki. Taki prezent będzie cudowną pamiątką tego wyjątkowego dnia!

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIONAMI Słodka Aromaterapia WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIONAMI Słodka Aromaterapia WPISZ...

  Elegancki prezent na urodziny kobiety w drewnianym pudełku prezentowym. W środku znajduje się świeca zapachowa, zapałki, miodek, krówki oraz ciasteczko z wróżbą. Personalizowana karteczka z podpisem i życzeniami oczaruje solenizantkę. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny wino musujące w skrzyni Różowe Kwiaty WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny wino musujące w skrzyni Różowe Kwiaty WPISZ...

  Piękny prezent na urodziny kobiety w drewnianej skrzynce. Wewnątrz znajduje się mała butelka wina musującego z etykietą z motywem kwiatów. Do zestawu dołączone są również owocowe cukierki. Całość wyłożona jest na eleganckiej wełnie drzewnej, dzięki której prezent wydaje się bardzo stylowy.

  59,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny wino kryształowe w skrzyni Rosegold LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny wino kryształowe w skrzyni Rosegold LUX WPISZ...

  Śliczny upominek urodzinowy w drewnianej skrzyneczce ozdobionej wewnątrz personalizowaną karteczką z życzeniami. Wnętrze wypełniono naturalną wełną drzewną, na której umieszczono stylizowaną na kryształową butelkę znakomitego wina musującego oraz owocowe cukierki z motywem serca. cały zestaw prezentuje się wspaniale i niezwykle kobieco. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX WPISZ SWOJĄ...

  Elegancki prezent na urodziny kobiety w drewnianej skrzyni z personalizacja. Wewnątrz znajduje się wino musujące w kryształowej butelce oraz mleczne czekoladki. To idealny prezent, który na pewno zaskoczy obdarowaną Solenizantkę. Całość personalizowana jest imieniem obdarowanej osoby jak i podpisem osoby go wręczającej. Dzięki temu prezent stanie się...

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava WPISZ SWOJĄ...

  Prezent urodzinowy dla kobiety w pięknej drewnianej skrzynce. Zestaw zawiera wino musujące oraz czekoladowe cukierki. Całość jest pięknie zapakowana i gotowa do wręczenia. Tak przygotowany zestaw zaskoczy solenizantkę w dniu jej urodzin.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Z PODPISEM Prosecco Eukaliptus LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z PODPISEM Prosecco Eukaliptus LUX WPISZ SWOJĄ...

  Piękny prezent na urodziny kobiety gotowy do wręczenia. Wewnątrz dekoracyjnego pudełka znajduje się Prosecco w kryształowej butelce, ciasteczko z wróżbą, mleczne czekoladki i złote pudełko. Upominek możesz wręczyć na każde urodziny. Tak przygotowany i personalizowany prezent zachwyci solenizantkę.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Z IMIONAMI Czarna Elegancja z winem MEGA WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Czarna Elegancja z winem MEGA WPISZ...

  Luksusowy prezent na urodziny każdej osoby. Czarny zestaw zamknięty w eleganckim białym opakowaniu to idealny wybór dla kobiety i mężczyzny. W skład zestawu wchodzi wino z czarnego bzu, świeżo mielona kawa, herbata oraz mleczne czekoladki. Tak skomponowane elementy pozwolą obdarowanej osobie na chwilę słodyczy po ciężkich przygotowaniach przyjęcia...

  129,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Z IMIONAMI Wino Cava i Merci MEGA WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Wino Cava i Merci MEGA WPISZ SWOJĄ...

  Szukasz prezentu na urodziny dla kobiety lub mężczyzny? Elegancki zestaw prezentowy, w skład którego wchodzi wino musujące, czekoladki Merci, kawa mielona oraz czekoladowe cukierki. Taki upominek możesz wręczyć każdej osobie. Prezent jest elegancko zapakowany i od razu gotowy do wręczenia. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z kwiatową grafiką.

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i cygara LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i cygara LUX...

  Elegancki prezent na urodziny mężczyzny. Box prezentowy zawiera czarną piersiówkę, dwa czekoladowe cygara oraz satynową muszkę. Pudełko jest elegancko zapakowane i gotowe do wręczenia. Cały prezent personalizowany jest imieniem solenizanta oraz osoby wręczającej prezent. To wyjątkowa pamiątka tego dnia. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX...

  Bardzo luksusowy prezent na urodziny dla każdego mężczyzny. Kostki do whisky w czarnym prezentowym pudełku to idealna propozycja na każde urodziny. Wewnątrz znajduje się również czarna piersiówka oraz krówki. Upominek jest pięknie zapakowany oraz zdobiony personalizowaną naklejką, dzięki której będzie to bardzo osobisty prezent dla niego.

  119,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX WPISZ...

  Świetny box prezentowy na urodziny dla mężczyzny. Wewnątrz znajdują się elementy w czarnym odcieniu. Czarna piersiówka na pewno zachwyci każdego solenizanta. Całość dekorowana jest czarną grafiką oraz zapakowana w tekturowe pudełko. Upominek personalizowany jest imieniem solenizanta oraz osoby, która go wręcza. Taka propozycja urodzinowego prezentu...

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels WPISZ...

  Na urodziny warto wręczyć mężczyźnie luksusowy prezent. Elegancki box prezentowy w skład którego wchodzi czekolada z syropem Jack Daniel's, piersiówka, kieliszek, drewniana muszka i czekoladowe cukierki. To wszystko sprawia, że upominek prezentuje się bogato, co na pewno nie umknie uwadze solenizanta. Prezent jest zapakowany i gotowy do wręczenia.

  169,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX WPISZ...

  Wyjątkowy zestaw prezentowy dla mężczyzny z winem musującym w czarnej butelce. W skład zestawu wchodzi też satynowa muszka oraz czekoladki w złotych papierkach. Upominek ułożony jest na dekoracyjnym czarnym konfetti oraz przewiązany wstążką. Prezent jest personalizowany, dzięki czemu staje się bardzo osobistym podarunkiem dla solenizanta.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Wino i mucha WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Wino i mucha WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Świetny zestaw urodzinowy z winem i muszką dla mężczyzny. Całość umieszczona w eleganckim białym pudełku i na pewno ucieszy solenizanta. Wieczko zdobione jest karteczką z personalizowanymi życzeniami i dopasowaną grafiką.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Czekolada z whiskey WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  189,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Czekolada z whiskey WPISZ...

  Szukasz eleganckiego prezentu na urodziny mężczyzny? Podaruj mężczyźnie box prezentowy w skład którego wchodzi puszka Whiskey z Colą, mleczna czekolada z syropem Jack Daniel's, piersiówka oraz czekoladowe cukierki. Box personalizowany jest naklejką z imieniem solenizanta oraz osoby wręczającej prezent. Taki upominek na pewno zaskoczy każdego solenizanta.

  189,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny kosz Z IMIENIEM Mega Zestaw Black WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  139,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny kosz Z IMIENIEM Mega Zestaw Black WPISZ SWOJĄ...

  Bardzo pomysłowy i oryginalny prezent urodzinowy dla mężczyzny w białym pudełku. Na wełnie drzewnej umieszczona została puszka Whiskey z colą, czekolada z truskawkami, butelka na nalewkę, otwieracz, cukierki i świeżo palona kawa. Dzięki personalizowanej karteczce na wieczku wraz z życzeniami prezent gotowy jest do wręczenia solenizantowi. Całość wykonana...

  139,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Wspaniały kraftowy zestaw prezentowy dla mężczyzny z okazji urodzin. Na wełnie drzewnej ułożone zostały najwyższej jakości produkty: ręcznie robiona czekolada z pistacjami, zdrowa herbatka, świeżo palona kawa, krówki oraz ciasteczko z wróżbą. Całość świetnie dekoruje personalizowana kartka z życzeniami.

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Idealny prezent urodzinowy dla mężczyzny w kraftowym pudełku. W środku znajduje się ręcznie robiona czekolada z truskawkami, aromatyczna kawa, otwieracz do piwa i cukierki. Dopełnij upominek ulubionym piwem solenizanta i stwórz niezwykły prezent, który na pewno go ucieszy!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM WPISZ...

  Prezent urodzinowy dla mężczyzny powinien być elegancki, a zarazem pomysłowy. Fantastyczny zestaw prezentowy, w skład którego wchodzi kufel do piwa, krówki do piwa, podkładka pod kufel. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej, a wieczko pudełka ozdobione jest personalizowaną kartką z życzeniami urodzinowymi. Prezentuje się doskonale.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami...

  Kraftowy prezent urodzinowy dla solenizanta w piwnym klimacie. W środku znajdują się fistaszki, słodkie krówki oraz podkładka pod kufel. Całość jest pięknie spakowana i gotowa do wręczenia na urodzinach. 

  59,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza WPISZ SWOJĄ...

  Szukasz prezentu na urodziny mężczyzny?! Kraftowe pudełko w skład którego wchodzą paczka orzeszków, słodkie krówki, podkładka do piwa, skarpetki z piwnym wzorem oraz kufel. Całość wyłożona jest na eleganckiej wełnie drzewnej. Prezent jest pięknie zapakowany, dlatego jest od razu gotowy do wręczenia.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Lawendowy z kubkiem MAŁY WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny Z IMIENIEM Lawendowy z kubkiem MAŁY WPISZ...

  Szukasz prezentu urodzinowego dla kobiety? Urodzinowy upominek z ceramicznym kubkiem to hit tego sezonu. W zestawie znajduje się również aromatyczna herbatka, słoiczek z miodem oraz woreczek z lawendą. Wszystko jest zapakowane w elegancki kraftowy box prezentowy z personalizowaną naklejką.

  89,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 76 elementów

Prezenty na każde urodziny - wybierz cyfrę

Urodziny są jedną z tych okazji, które ciężko wyobrazić sobie bez prezentów. Bez względu na to, czy wybierasz się na przyjęcie, czy jedynie na kawę i ciasto, solenizantowi z pewnością będzie niezwykle miło, jeśli przyniesiesz ze sobą wyjątkowy podarunek. To naprawdę wspaniały gest, którym pokażesz, jak wiele znaczy dla Ciebie obdarowana osoba. Prezent urodzinowy dobrze jest dopasować do charakteru i preferencji adresata. Zastanów się dobrze, co lubi solenizant i jak zazwyczaj spędza czas. Dzięki temu sprawisz mu szczególną przyjemność, której długo nie zapomni! Świetnym rozwiązaniem jest też prezent personalizowany, który dodatkowo zyska unikalnego stylu. Imię solenizanta umieszczone na podarunku uczyni go niezwykle wyjątkową niespodzianką. 

Pomysły na prezenty urodzinowe dla mężczyzny

Poszukujesz prezentu dla brata, męża, ojca, przyjaciela czy syna? Męskie upominki z naszej oferty na pewno mile zaskoczą solenizanta w dowolnym wieku. Możesz wręczyć je na 18-stkę, 30-stkę czy nawet 50-tkę. Box prezentowy z mini winem, drewnianą muchą oraz śmietankowymi krówkami to stylowa propozycja dla prawdziwego dżentelmena. Biało-czarny box ze złotym nadrukiem stanowi znakomitą oprawę dla takiego podarunku. Innym wyjątkowym prezentem na urodziny mężczyzny będzie pudełko z kraftową etykietą, wewnątrz którego znalazły się kufel na piwo, podkładka pod kubek oraz śmietankowe krówki. Spójny motyw piwa powoduje, że to zabawny oraz nietuzinkowy podarunek dla każdego mężczyzny!

Prezent urodzinowy zestaw piwny z kuflem

Kosz prezentowy z kuflem dla mężczyzny

Elegancki prezent na urodziny dla niej

Rewelacyjnie prezenty zaprojektowane zostały też z myślą o kobietach. Damskie zestawy w ozdobnych boxach na pewno wywołają szeroki uśmiech na twarzy solenizantki. Żonie, siostrze, mamie albo przyjaciółce na dowolne urodziny podarować możesz czarne pudełko z zapachową świecą, dwoma tabliczkami czekolady, zapałkami i solami do kąpieli w fiolce. Taki prezent dzięki motywowi subtelnych kwiatów umieszczonemu na personalizowanej kartce wygląda niezwykle stylowo. Kosz prezentowy w różowym pudełku także może być znakomitą niespodzianką dla solenizantki. Całość utrzymana jest w modnej odsłonie dzięki naturalnym grafikom umieszczonym zarówno na opakowaniu, jak i produktach wchodzących w skład zestawu. Porcelanowy kubek, torebka aromatycznej kawy, ręcznie robiona czekolada i smakowite pianki przypadną do gustu każdej kobiecie. 

Prezent na urodziny relaks przy świecu

Kobiecy kosz prezentowy na urodziny

Oryginalne prezenty urodzinowe

Wszystkie prezenty z naszej oferty posiadają personalizowane podpisy. Na etykietach i kartkach umieszczone zostało nie tylko imię solenizanta, ale także data oraz wiek! To powoduje, że prezenty nabierają jedynego w swoim rodzaju charakteru. Zarówno drobne upominki, jak i duże zestawy będą dzięki temu idealną propozycją na podarunek dla bliskich! Wino musujące z czarno-złotą nalepką i ciasteczka z wróżbą to smakowite dodatki do najróżniejszych prezentów, które można z powodzeniem wręczyć członkom rodziny lub przyjaciołom. Przy pomocy drobnych upominków możesz też przygotować unikalne zestawy, które oczarują każdego solenizanta. Wystarczy połączyć kilka ulubionych smakołyków, kosmetyków bądź akcesoriów obdarowywanej osoby, aby uzyskać niebanalny prezent!