Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Święta Bożego Narodzenia

Serwetki dekoracyjne dla restauracji stworzą niesamowity świąteczny klimat. Świąteczne serwetki są z elementami typowymi dla Świąt Bożego Narodzenia: renifery, bałwanki, choinki, gwiazdy. Zdecydowanie podczas tej pory roku można zastosować takie kolory: niebieski, biały, czerwony, ciemna zieleń, czy brązowy. Kompozycje nakrycia stołu można urozm...

Serwetki dekoracyjne dla restauracji stworzą niesamowity świąteczny klimat. Świąteczne serwetki są z elementami typowymi dla Świąt Bożego Narodzenia: renifery, bałwanki, choinki, gwiazdy. Zdecydowanie podczas tej pory roku można zastosować takie kolory: niebieski, biały, czerwony, ciemna zieleń, czy brązowy. Kompozycje nakrycia stołu można urozmaicić serwetkami z elementami złotymi i srebrnymi. Aranżację lokalu można wzbogacić o dodatki zimowe: girlandy, świeczniki, lampiony. Goście będą zachwyceni takimi dodatkowymi elementami, które sprawdzą się podczas spotkań rodzinnych oraz wigilii pracowniczych.

Więcej

Święta Bożego Narodzenia 54 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 54 elementów

Magiczny czas

Kiedy nadchodzi grudzień, świat staje się bardziej pozytywny, przyjazny, życzliwy i przepełniony miłością, mimo chłodu panującego na dworze. Zbliżające się Boże Narodzenie nastraja nas do świętowania i celebrowania relacji międzyludzkich jak żaden inny okres w ciągu roku. Nawet jeśli nie możemy spotkać się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi, z którymi rozdzielił nas los i wybór odmiennych ścieżek życiowych, to staramy się spotkać z nimi przed świętami lub ewentualnie tuż po nich, aby nadrobić zaległości. Podobnie jest z rodziną, która mieszka dość daleko - nie zawsze wszyscy mogą się zjechać na święta w jedno miejsce, ale wówczas staramy się spotkać z nimi w czasie okołoświątecznym, co sprawia, że nie tylko wigilia i święta są pełne wzruszeń i radości, ale cały grudzień upływa nam zazwyczaj na niecodziennych spotkaniach.

Czas pełen emocjonujących spotkań

W grudniu kawiarnie i restauracje są bardziej przepełnione niż zazwyczaj, wszędzie czuć już świąteczny klimat, półki w marketach uginają się od bożonarodzeniowych dekoracji i prezentów, dlatego klienci sektora HoReCa z pewnością także oczekują pięknych bożonarodzeniowych aranżacji stołów, przy których zasiadają i przestrzeni, w których przebywają w tym grudniowym okresie.

Dekoracje zimowe i świąteczne

W ofercie naszego sklepu możecie znaleźć osobną kategorię dekoracji na Boże Narodzenie. Znajdziecie tam opłatki personalizowane, czyli opłatki z nadrukowanymi jadalnym tuszem grafikami i życzeniami świątecznymi, świąteczne sianko, świeczki i lampiony świąteczne, a także girlandy bożonarodzeniowe, konfetti i figurki w kształcie reniferów i choinek, a także przedmioty, które pozwolą stworzyć Wam piękne nakrycia stołów - bieżniki, podkładki i serwetki ze świątecznymi wzorami.

Serwetki świąteczne

Serwetki z zimowymi i świątecznymi wzorami pozwolą Wam w szybki, łatwy i cudowny sposób nakryć stoły - zarówno te w restauracjach i lokalach gastronomicznych wszelkiej maści, ale w przypadku serwetek sprzedawanych w opakowaniach detalicznych po 20 sztuk - także we własnych domach.

Najpopularniejsze wzory i kolory serwetek świątecznych

Najmodniejszymi kolorami w przypadku serwetek świątecznych jest biel ze złotymi i srebrnymi zdobieniami, a także głęboka czerwień i butelkowa zieleń, a także złoto i srebro występujące samodzielnie. 

Najmodniejszymi motywami są natomiast gwiazdki, śnieżynki, choinki, bombki, renifery, mikołaje, bałwanki i kombinacje złożone ze wszystkich sztandardowych motywów, z których zrobiono kolaż.

Zobacz inne produkty z podkategorii SERWETKI OKOLICZNOŚCIOWE : 

serwetki na wesele

serwetki na Komunię

serwetki na Chrzest

serwetki na Wielkanoc