Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

święta i zima Jest 42 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów

Magiczny czas

Kiedy nadchodzi grudzień, świat staje się bardziej pozytywny, przyjazny, życzliwy i przepełniony miłością, mimo chłodu panującego na dworze. Zbliżające się Boże Narodzenie nastraja nas do świętowania i celebrowania relacji międzyludzkich jak żaden inny okres w ciągu roku. Nawet jeśli nie możemy spotkać się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi, z którymi rozdzielił nas los i wybór odmiennych ścieżek życiowych, to staramy się spotkać z nimi przed świętami lub ewentualnie tuż po nich, aby nadrobić zaległości. Podobnie jest z rodziną, która mieszka dość daleko - nie zawsze wszyscy mogą się zjechać na święta w jedno miejsce, ale wówczas staramy się spotkać z nimi w czasie okołoświątecznym, co sprawia, że nie tylko wigilia i święta są pełne wzruszeń i radości, ale cały grudzień upływa nam zazwyczaj na niecodziennych spotkaniach.

Czas pełen emocjonujących spotkań

W grudniu kawiarnie i restauracje są bardziej przepełnione niż zazwyczaj, wszędzie czuć już świąteczny klimat, półki w marketach uginają się od bożonarodzeniowych dekoracji i prezentów, dlatego klienci sektora HoReCa z pewnością także oczekują pięknych bożonarodzeniowych aranżacji stołów, przy których zasiadają i przestrzeni, w których przebywają w tym grudniowym okresie.

Dekoracje zimowe i świąteczne

W ofercie naszego sklepu możecie znaleźć osobną kategorię dekoracji na Boże Narodzenie. Znajdziecie tam opłatki personalizowane, czyli opłatki z nadrukowanymi jadalnym tuszem grafikami i życzeniami świątecznymi, świąteczne sianko, świeczki i lampiony świąteczne, a także girlandy bożonarodzeniowe, konfetti i figurki w kształcie reniferów i choinek, a także przedmioty, które pozwolą stworzyć Wam piękne nakrycia stołów - bieżniki, podkładki i serwetki ze świątecznymi wzorami.

Serwetki świąteczne

Serwetki z zimowymi i świątecznymi wzorami pozwolą Wam w szybki, łatwy i cudowny sposób nakryć stoły - zarówno te w restauracjach i lokalach gastronomicznych wszelkiej maści, ale w przypadku serwetek sprzedawanych w opakowaniach detalicznych po 20 sztuk - także we własnych domach.

Najpopularniejsze wzory i kolory serwetek świątecznych

Najmodniejszymi kolorami w przypadku serwetek świątecznych jest biel ze złotymi i srebrnymi zdobieniami, a także głęboka czerwień i butelkowa zieleń, a także złoto i srebro występujące samodzielnie. 

Najmodniejszymi motywami są natomiast gwiazdki, śnieżynki, choinki, bombki, renifery, mikołaje, bałwanki i kombinacje złożone ze wszystkich sztandardowych motywów, z których zrobiono kolaż.

Produkty bestsellerowe w kategorii: serwetki okolicznościowe - zima i święta

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: serwetki flizelinowe Złota Koronkaserwetki flizelinowe CIEMNOZIELONE
oraz serwetki fllizelinowe CZERWONE. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI OKOLICZNOŚCIOWE: 

wesele

komunia i chrzest

uroczystości żałobne

wiosna i lato

jesień

akcesoria do serwetek