Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki świąteczne

Serwetki świąteczne na Święta Bożego Narodzenia stworzą magiczny klimat w restauracji. Świąteczne serwetki są z elementami typowymi dla Świąt Bożego Narodzenia: renifery, bałwanki, choinki, gwiazdy. Zdecydowanie podczas tej pory roku można zastosować takie kolory: niebieski, biały, czerwony, ciemna zieleń, czy brązowy. Kompozycje nakrycia stołu można urozmaicić serwetkami z elementami złotymi i srebrnymi. Aranżację lokalu można wzbogacić o dekoracje zimowe: girlandy, świeczniki, lampiony. Goście będą zachwyceni takimi dodatkowymi elementami, które sprawdzą się podczas spotkań rodzinnych oraz wigilii pracowniczych.

Serwetki świąteczne  23 produktów

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Jak udekorować świąteczny stół? - serwetki na Święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie nastraja nas do świętowania i celebrowania relacji międzyludzkich, jak żaden inny okres w ciągu roku. Kiedy nadchodzi grudzie - świat staje się bardziej pozytywny, przyjazny, życzliwy, przepełniony miłością, mimo chłodu panującego na dworze. W restauracjach warto zadbać o odpowiedni

Serwetki świąteczne dla restauracji

Serwetki na Święta Bożego Narodzenia w łatwy sposób dopełnią aranżację świątecznego stołu. Najbardziej uniwersalne będą serwetki flizelinowe białe - pasują do wszystkich przyjęć bez względu na styl, w jakim będzie organizowane. Najmodniejsze są serwetki delikatnie zdobione: Złota Koronka, Srebrna Koronka, Srebrno-Złota Kolekcja.

Serwetki flizelinowe świąteczne białe - najtaniej!

Serwetki flizelinowe świąteczne Złota Koronka

Serwetki flizelinowe świąteczne Srebrna Koronka

Serwetki flizelinowe świąteczne Srebrno-Złote

Serwetki z zimowymi i świątecznymi wzorami pozwolą Wam w szybki, łatwy i cudowny sposób nakryć stoły - zarówno te w restauracjach i lokalach gastronomicznych wszelkiej maści, ale w przypadku serwetek sprzedawanych w opakowaniach detalicznych po 20 sztuk - także we własnych domach. Świątecznymi motywami na serwetkach są: gwiazdki, śnieżynki, choinki, bombki, renifery, mikołaje, bałwanki.

Serwetki papierowe świąteczne - śnieżynki

Serwetki flizelinowe świąteczne - bombki

Kieszonki na sztućce to dodatkowy element dekoracyjny, który powinien znaleźć się na świątecznym stole!  Można stworzyć zestaw, który składa się z serwetek i kieszonek w tym samym motywie. Najbardziej będą uniwersalne kieszonki na sztućce białe - pasują na przyjęcia w każdym stylu.

Kieszonki na sztućce białe - świąteczna dekoracja stołu

Świąteczny stół w restauracji

W grudniu kawiarnie i restauracje są bardziej przepełnione niż zazwyczaj - wszędzie czuć świąteczny klimat. Półki w marketach uginają się od bożonarodzeniowych dekoracji i prezentów - dlatego klienci sektora HoReCa z pewnością także oczekują pięknych bożonarodzeniowych aranżacji stołów. Oprócz serwetek świątecznych, warto zaopatrzyć restauracje w inne dekoracje świąteczne na Święta Bożego Narodzenia.

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce