Nowe produkty

Ostatnie posty

Słodycze świąteczne dla dzieci

Słodycze świąteczne dla dzieci ucieszą zarówno młodsze jak i starsze dzieciaki. Personalizowane skrzynie z małymi nutellami i jajkami Kinder prezentują się wspaniale. Boxy prezentowe ze świąteczną czekoladą Milka i innymi gadżetami to idealna propozycja prezentu na Boże Narodzenie. Tanie słodkości świąteczne stworzą świetnie uzupełnienie upominku na Święta. Bombonierki z krówkami i dopasowaną grafiką czy drewniane pudełka z czekoladkami to świetny prezent dla dzieci.

Słodycze świąteczne dla dzieci 32 produktów

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Skrzynia z nutellą
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Skrzynia z nutellą

  Prezent świąteczny, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Drewniana skrzyneczka udekorowana wewnątrz personalizowaną karteczką z życzeniami i piękną grafiką przedstawiającą Świętego Mikołaja. Na dekoracyjnej wełnie drzewnej ułożono sześć słoiczków z przepyszną nutellą. Podaruj dziecku Słodkie Święta. 

  69,98 zł brutto
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Słodkie Święta 100g
  24,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Słodkie Święta 100g

  Czekolada świąteczna Merci dekorowana obwolutą z życzeniami świątecznymi i osobistym podpisem. Piękny sposób, by wręczyć pracownikom lub klientom biznesowym słodkie podziękowanie za współpracę w minionym roku. Czekolada może znaleźć się pod choinką dla najbliższych.

  24,98 zł brutto
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Magia Świąt 100g
  24,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Magia Świąt 100g

  Czekolada świąteczna ze spersonalizowaną obwolutą z pięknymi życzeniami na Boże Narodzenie i wspaniałą grafiką to idealny sposób na wręczenie słodkiego prezentu. Na czekoladzie może znaleźć się Wasz podpis lub nazwa firmy, dzięki czemu słodki prezent pasuje także na prezenty firmowe. Każda obdarowana osoba ucieszy się z takiego prezentu. 

  24,98 zł brutto
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Złote Święta 100g
  24,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Złote Święta 100g

  Pyszna czekolada Merci w świątecznym wydaniu. Zapakowana w papierową obwolutę ze świąteczną grafiką, pięknymi życzeniami na Boże Narodzenie oraz grafiką może być wręczona na Mikołajki, jako dodatek do kosza prezentowego lub upominek od firmy dla klientów. Jest to miły upominek świąteczny dla każdego. 

  24,98 zł brutto
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Czekoladowe Święta 100g
  24,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Czekoladowe Święta 100g

  Przepyszna czekolada Merci w świątecznym wydaniu. Umieszczona w ozdobnej obwolucie idealnie sprawdzi się jako drobny upominek dla bliskich lub jako prezent firmowy. Na opakowaniu znajduje się podpis osoby lub firmy wręczającej prezent. 

  24,98 zł brutto
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Wesoły Renifer 100g
  24,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Wesoły Renifer 100g

  Czekolada świąteczna Merci dekorowana obwolutą z nadrukiem renifera, życzeniami świątecznymi i osobistym podpisem. Cudowny sposób, by wręczyć bliskim lub pracownikom piękne podziękowanie za współpracę w minionym roku. Czekolada może znaleźć się pod choinką dla najbliższych.

  24,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny MEGA CZEKOLADA 300g List od Świętego Mikołaja Z PODPISEM
  32,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny MEGA CZEKOLADA 300g List od Świętego Mikołaja Z...

  Świąteczny słodki prezent w postaci dużej mlecznej czekolady w pięknym personalizowanym opakowaniu. Na opakowaniu możesz umieścić swoje życzenia i podpis. Całość ma świąteczny klimat i ucieszy obdarowaną osobę. 

  32,98 zł brutto
 • LIST od Św. Mikołaja prezent pudełko z krówkami Z PERSONALIZACJĄ
  49,98 zł brutto inf zł netto
  LIST od Św. Mikołaja prezent pudełko z krówkami Z PERSONALIZACJĄ

  Słodki prezent na Święta Bożego Narodzenia w postaci krówek owiniętych wspaniałą, świąteczną grafiką. Ułożone zostały w pudełeczku, które udekorowane jest naklejką w postaci listu do Świętego Mikołaja. To świetna propozycja na prezent dla pracowników, klientów, partnerów biznesowych, ale także dla bliskiej osoby. 

  49,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Mikołaj i renifery 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Mikołaj i...

  Piękne drewniane pudełeczko wypełnione małymi mlecznymi czekoladkami to wspaniała propozycja na upominek z okazji świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowo wewnątrz pudełeczka umieszczona została karteczka z życzeniami i personalizacją. Każda czekoladka udekorowana jest etykietką ze świąteczną grafiką. To również świetny pomysł na prezent dla rodziny i...

  54,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Mikołajka na saneczkach z krówkami W OPAKOWANIU
  10,02 zł brutto inf zł netto 15,00 zł
  Wyprzedaż!
  PREZENT świąteczny Mikołajka na saneczkach z krówkami W OPAKOWANIU

  Uroczy prezent świąteczny dla dziecka ze słodkimi krówkami i małą Mikołajką na sankach. Zapakowany w celofanowy woreczek jest od razu gotowy do wręczenia. Idealnie sprawdzi się jako upominek na Mikołajki czy Boże Narodzenie. 

  15,00 zł 10,02 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Mikołaj na saneczkach z krówkami W OPAKOWANIU
  15,00 zł brutto inf zł netto
  Wyprzedaż!
  PREZENT świąteczny Mikołaj na saneczkach z krówkami W OPAKOWANIU

  Prezent świąteczny dla dziecka w postaci małego Mikołaja na sankach wraz z pysznymi krówkami. Całość została zapakowana w celofanowy woreczek i jest od razu gotowa do wręczenia. Taki upominek musi znaleźć się pod choinką!

  15,00 zł brutto
 • CZEKOLADA świąteczna na prezent Z PODPISEM Słodkie Święta
  22,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA świąteczna na prezent Z PODPISEM Słodkie Święta

  Przepyszna ręcznie robiona czekolada w pięknym świątecznym opakowaniu. Zdobione bożonarodzeniową grafiką z napisem Słodkich Świąt oraz podpisem osoby wręczającej prezent. To idealny pomysł na upominek dla bliskich, jak i również podarunek firmowy dla pracowników czy klientów biznesowych. 

  22,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z TWOIM PODPISEM Wesołe Renifery 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI świąteczne dla dzieci Z TWOIM PODPISEM Wesołe Renifery 20szt

  Słodki dodatek do prezentu świątecznego dla dorosłych lub dzieci w postaci personalizowancych krówek. Słodycze na Boże Narodzenie zdobione napisem Wesołych Świąt i piękną grafiką reniferków na fioletowym tle. Krówki są już gotowe do wręczenia, owinięte w papierki.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Najpiękniejsze Święta 20szt
  29,98 zł brutto inf zł szt. netto


  KRÓWKI świąteczne na prezent Najpiękniejsze Święta 20szt

  Pyszne krówki na upominki świąteczne przygotowane ze świąteczną grafiką. Na krówkach znajduje się napis Wesołych Świąt. Piękny motyw spodoba się zarówno pracownikom jak i bliskim. Krówki mogą stać się także częścią dużych koszy prezentowych czy zestawów świątecznych na Mikołajki.

  29,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Naturalne Święta 20szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI świąteczne na prezent Naturalne Święta 20szt

  Słodkie krówki w papierkach ze świąteczną grafiką - gotowe do wręczenia. Idealna propozycja na dodatek do prezentów świątecznych. Krówki są bardzo efektowne, na papierkach znajduje się napis Wesołych Świąt. To idealny dodatek, który można wręczyć pracownikom, klientom czy rodzinie przy świątecznym stole.

  29,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Czerwone Święta 20szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI świąteczne na prezent Czerwone Święta 20szt

  Śmietankowe krówki w świątecznych papierkach to idealny dodatek do prezentu na Boże Narodzenie. Zachwycą nie tylko dzieci, ale również dorosłych. To piękny element prezentu dla pracowników lub jako poczęstunek dla klientów firmy. 

  29,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Zielone Święta 20szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI świąteczne na prezent Zielone Święta 20szt
  1 Recenzje

  Słodki dodatek do prezentu w postaci śmietankowych krówek w zielonej świątecznej aranżacji. Krówki są gotowe do wręczenia, owinięte w papierki. Prezentują się uroczo i podkreślają świąteczny klimat. Świetnie sprawdzą się jako małe upominki dla klientów.

  29,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne na prezent kraft Zimowy Wieczór 20szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI świąteczne na prezent kraft Zimowy Wieczór 20szt

  Krówki z napisem Wesołych Świąt na drobne prezenty świąteczne firmowe oraz dla najbliższych. To idealna propozycja na upominki w słodkim stylu. Krówki są przepyszne oraz mają śmietankowy smak. Krówki mogą stać się jednym z elementów koszy i zestawów prezentowych.

  29,98 zł brutto
 • KRÓWKI świąteczne na prezent Bombki i Gwiazdki 20szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI świąteczne na prezent Bombki i Gwiazdki 20szt

  Idealny wybór na słodki dodatek do prezentu to krówki na Boże Narodzenie z napisem Wesołych Świąt i piękną grafiką bombek. Krówki są już gotowe do wręczenia, owinięte w papierki. Prezentują się uroczo i podkreślają świąteczny klimat.

  29,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Poinsecja
  14,98 zł brutto inf zł szt. netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Poinsecja

  Oryginalny pomysł na słodki upominek w postaci krówek na mini saneczkach z drewna. Prezent zapakowany jest w celofanowy woreczek i gotowy do wręczenia najbliższym, klientom biznesowym lub pracownikom. 

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Bombki i Gwiazdki
  14,98 zł brutto inf zł szt. netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Bombki i Gwiazdki

  Jakie prezenty świąteczne wybrać dla pracowników lub klientów? Idealny pomysł to słodkie krówki umieszczone na małych drewnianych saneczkach i zapakowane w celofanowy woreczek. Grafika w z gwiazdkami i bombkami podkreśli klimat Świąt Bożego Narodzenia. Całość prezentuje się uroczo i pięknie. To świetny wybór również dla dzieci.

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Naturalne Święta
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Naturalne Święta

  Uroczy i bardzo oryginalny upominek świąteczny w postaci krówek w bożonarodzeniowych papierkach umieszczonych na małych saneczkach. Całość zapakowana jest w celofan i przewiązana wstążką - gotowa do wręczenia. To niezwykły sposób, by oczarować pracowników, klientów, ale też bliskich.

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zielone Święta
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zielone Święta

  Świetny prezent świąteczny dla pracowników, klientów oraz najbliższych. Słodkie sanki z krówkami w zielonym i eleganckim stylu to oryginalna propozycja na upominki. W komplecie znajdują się mini drewniane saneczki oraz 3szt przepysznych krówek ze świąteczną grafiką i napisem Wesołych Świąt. Całość zapakowana jest w celofan i przewiązana wstążeczką.

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Czerwone Święta
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Czerwone Święta

  Słodkie śmietankowe krówki ze świątecznymi papierkami umieszczone na drewnianych saneczkach to piękny upominek na Boże Narodzenie. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do firmowego prezentu, upominek dla dzieci lub słodki prezent dla najbliższych. Krówki są pięknie zapakowane w celofanowy woreczek.

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Najpiękniejsze Święta
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Najpiękniejsze Święta

  Słodkie krówki to wspaniały świąteczny łakoć. Krówki zapakowane w eleganckie papierki umieszczono na malutkich saneczkach. Całość zapakowano w celofan i przewiązano dopasowaną wstążką. 

  14,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zimowy Wieczór
  14,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Sanki z krówkami Zimowy Wieczór

  Prezent świąteczny ze śmietankowymi krówkami na saneczkach to wspaniały pomysł na słodkie upominki, które są już zapakowane i gotowe do wręczenia. Prezent spodoba się zwłaszcza dzieciom, ale pasuje także dla pracowników  i klientów biznesowych. Prezentuje się doskonale i uroczo.

  14,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Świąteczne Słodkości
  42,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Świąteczne Słodkości

  Przepyszne belgijskie czekoladki mleczne, krówki i czekoladowe cukierki to idealny element prezentowy, który przypadnie do gustu każdemu. Zapakowane w bożonarodzeniowe ozdobne pudełko słodycze to perfekcyjny pomysł na firmowy prezent lub prezent dla najbliższych. Zaskocz swoich pracowników słodkim upominkiem. 

  42,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM +20 krówek Merry Christmas
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM +20 krówek Merry Christmas

  Słodki personalizowany upominek to niesamowity pomysł na prezent dla każdego. Dlatego nasze śmietankowe krówki w bożonarodzeniowym pudełku z bilecikiem z podpisem  świetnie się sprawdzą jako firmowy prezent dla pracowników czy rodziny. Osłódź świąteczny czas swoim pracownikom lub bliskim.

  44,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny pudełko+20 krówek Merry Christmas
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny pudełko+20 krówek Merry Christmas

  Przepyszne śmietankowe krówki z bożonarodzeniową grafiką i zdobione napisem Wesołych Świąt. Taką zawartość kryje w sobie świąteczne papierowe pudełko, który cudownie wpasowuje się w magię Świąt. Doskonale nada się na świąteczny prezent, który ucieszy każdego pracownika, czy bliską osobą.

  39,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 do 3 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie. Jeśli chcesz zmniejszyć czas realizacji zamówienia dokup ekspresowe przyspieszenie wykonania zamówienia.

  35,00 zł brutto
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  30,00 zł brutto inf zł netto
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 30zł. Chcesz umieścić na dowolnym produkcie prezentowym własne życzenia? Wykonamy je specjalnie na Twoje życzenie!

  30,00 zł brutto
 • CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Ciepło Kominka 100g
  24,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA świąteczna Merci Z PODPISEM Ciepło Kominka 100g

  Czekolada świąteczna Merci Coffee and Cream w komplecie z obwolutą. Obwolutę udekorowano śliczną grafiką oraz świątecznymi życzeniami. Słodki upominek będzie miłym gestem dla bliskiej osoby. 

  24,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Słodycze świąteczne dla dzieci

Słodka niespodzianka znaleziona w prezencie świątecznym sprawi mnóstwo radości każdemu dziecku. Jeśli przygotowujesz bożonarodzeniowy podarunek dla swojej pociechy czy też wnuka, siostrzeńca, bratanka lub innego szkraba, na pewno mile go zaskoczysz drobnym smakołykiem dołączonym do zestawu. Słodkości mogą także być podstawą podarunku - kosz prezentowy z rozmaitymi słodyczami bez najmniejszych wątpliwości trafi w gusta każdego dziecka. W naszym sklepie oferujemy zarówno pojedyncze produkty, jak i pieczołowicie przygotowane pudełka czy skrzynie ze smakołykami. Dzięki temu bez najmniejszego problemu wybierzesz idealny prezent na Święta. Co więcej, czekoladki, krówki, słoiczki z miodem, lizaki czy cukierki zapakowane są w ozdobne opakowania, które świetnie podkreślają klimat Gwiazdki. 

Bombonierki świąteczne ze śmietankowymi krówkami

Śmietankowe krówki to smakowita przekąska, która bez najmniejszych wątpliwości spodoba się obdarowanemu przez Ciebie dziecku. Krówki w kraftowej bombonierce nie tylko bezbłędnie pasują, ale też kapitalnie wyglądają, dzięki czemu na pewno uatrakcyjnią prezent świąteczny. Pudełka z grubego papieru prezentują się niezwykle estetycznie, a kolorowe kartki zdobiące wieka dodają całości bożonarodzeniowego klimatu. Na naklejkach znajdują się spersonalizowane życzenia oraz autorski motyw, który bez wątpienia oczaruje adresata podarunku. List do Św. Mikołaja to zabawna propozycja, która przykuwa uwagę i na długo pozostaje w pamięci. Pięknym pomysłem jest też bombonierka ze zdjęciem w bombce, które możesz wybrać samodzielnie! Tak unikalny dodatek do prezentu kapitalnie sprawdzi się w czasie Bożego Narodzenia. 

Świąteczna bombonierka z krówkami dla dziecka

Świąteczna bombonierka z krówkami dla dziecka

Drewniane skrzynie i pudełka ze słodkościami na Święta

Schludnie i gustownie wyglądają także słodycze zapakowane w pudełka z drewna. Rewelacyjnym przykładem takiego upominku są mleczne czekoladki. Zestaw słodkości w ozdobnych papierkach to idealne rozwiązanie na Mikołajki lub jako dodatek do prezentu pod choinkę. Pudełko wewnątrz zdobione jest papierem ze świątecznym nadrukiem oraz spersonalizowanymi życzeniami. Czerwony czy zielony motyw z białą ramką to niezwykle nastrojowy projekt, który bez dwóch zdań zachwyci każdego szkraba. Opakowania słodkości idealnie komponują się z pudełkiem, dlatego całość stanowi znakomity prezent bożonarodzeniowy. Dla dziecka piękną propozycją jest zestaw z grafiką zaprzęgu reniferów oraz Świętego Mikołaja. Nadruk w bajkowej odsłonie bardzo dobrze wpisuje się w dziecięce upodobania. 

Prezent dla dziecka w drewnianym pudełku z krówkami i bombką

Prezent dla dziecka w drewnianym pudełku z krówkami i bombką

Czekolady w bożonarodzeniowej odsłonie na prezenty

Niezawodnym dodatkiem do prezentu na Gwiazdkę jest tabliczka wyśmienitej czekolady. Ciężko wyobrazić sobie bardziej lubiane słodkości, dlatego bez najmniejszego problemu możesz postawić na nie podczas przygotowywania podarunków na Święta. Ręcznie wykonana czekolada świąteczna z zatopionymi kawałkami truskawek to smakowita propozycja na prezent dla dziecka. To wysokiej jakości produkt, który bez najmniejszych wątpliwości będzie miłą niespodzianką dla obdarowanej osoby. Czekolada zapakowana jest w kraftowe pudełko podpisane Twoim imieniem oraz przewiązane ozdobną wstążką. Ciekawie prezentuje się także czekolada Merci w świątecznym opakowaniu z malowniczym motywem. Na obwolucie znalazły się grafiki Świętego Mikołaja, reniferów i bałwanów, które kapitalnie wpisują się w bożonarodzeniowy nastrój.

Mikołajka na saneczkach z krówkami dla najmłodszych

Mikołajka na saneczkach z krówkami dla najmłodszych