Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na 50 urodziny

Prezent na 50 urodziny powinien być idealnie dopasowany do jubilata. Eleganckie boxy prezentowe z winem musującym sprawdzą się doskonale. Oryginalny prezent na 50 urodziny dla mężczyzny w postaci ramki z humorystyczną kartką na pewno go zaskoczy. Prezent na jubileuszowe urodziny dla mamy czy koleżanki z pracy własnoręcznie wręczony wywoła uśmiech na jej twarzy. Nietypowym upominkiem na 50 urodziny dla niej jest zestaw gadżetów do wieczornego relaksu w wannie przy winie i aromatycznej świecy. 

Prezenty na 50 urodziny 39 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
 • ZDRAPKI na Urodziny z zadaniami LUX 20szt MUSISZ MIEĆ
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ZDRAPKI na Urodziny z zadaniami LUX 20szt MUSISZ MIEĆ

  Zdrapki z zadaniami na urodziny które urozmaicą każdą imprezę. Pod każdą zdrapką znajduje się inne zadanie do wykonania. Takie zdrapki pozwolą rozkręcić przyjęcie i zintegrować gości.  Zestaw zawiera 20szt różnorodnych zadań dla każdego z gości!

  24,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Giga BOX z kawą i likierem Pudrowe
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Giga BOX z kawą i likierem Pudrowe

  Zestaw prezentowy dla kobiety na 50 urodziny, w eleganckim białym pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną. W środku jest kubek, świeżo palona kawa, syrop do kawy, czekolada Merci, czekolada pitna, kawowa świeca i czekoladowe cukierki. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana kartka z życzeniami i ozdobną kwiatową grafiką oraz dopasowaną wstążką.

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX

  Elegancki różowy box prezentowy na 50 urodziny to wspaniały prezent dla kobiety. W środku znajdują się starannie wyselekcjonowane składniki w postaci: małego wina musującego, mydełek makaroników oraz gąbki do kąpieli. Całość jest świetnie spakowana i gotowa do wręczenia podczas imprezy.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY

  Elegancki upominek z okazji 50 urodzin dla koleżanki, mamy czy innej kobiety. Pudełko prezentowe wypełniono herbatką różaną, fiolką z płatkami róż, słoiczkami z miodem, solą do kąpieli oraz owocowymi cukierkami. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana kartka z życzeniami oraz wstążka. Całość prezentuje się znakomicie i na pewno zachwyci jubilatkę.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY

  Oryginalny zestaw prezentowy z okazji 50 urodzin idealny jeśli chcesz podarować kobiecie odrobinę luksusu. W różowym pudełku umieszczono małą butelkę znakomitego wina, różowa myjka, świeca zapachowa, zapałki, sól do kąpieli. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami i kwiatową grafiką.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Śliczny zestaw prezentowy na 50 urodziny dla kobiety. Pudełeczko wypełnione naturalną wełną drzewną, na której ułożono kubek z imieniem i kwiatową grafiką, herbatka różana, fiolka z płatkami róż, owocowe cukierki. Wieczko pudełeczka ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami oraz wstążką. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Luksusowy zestaw prezentowy na 50 urodziny w różowym pudełku. W środku ułożono słoik z konfiturą, torebkę z herbatą, słoiczki z miodem, lizaka, płatki róż, pianki oraz mleczne czekoladki. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana kartka z życzeniami i ozdobną kwiatową grafiką, całości dopełnia wstążka.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Piękny zestaw prezentowy na 50 urodziny dla kobiety. W eleganckim pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną umieszczono wino z dzikiej róży, czekolada z truskawkami, fiolka z płatkami róż, solą do kąpieli oraz czekoladowe cukierki. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana kartka z życzeniami i dopasowaną grafiką oraz wstążką.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Termofor i wino musujące MEGA LUX
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Termofor i wino musujące MEGA LUX

  Zestaw prezentowy na 50 urodziny kobiety w pięknym pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną, na której umieszczono małą butelkę wina musującego, termofor króliczek, pianki, lusterko oraz materiałowe kwiaty. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana kartka z życzeniami dla jubilatki.

  159,98 zł brutto
 • Prezent na 50 urodziny Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Prezent na 50 urodziny Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Prezent dla kobiety z okazji 50 urodzin w różowym pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną. W środku znajduje się herbatka różana, sól z płatkami róż, świeżo mielona kawa, mleczna czekolada z truskawkami. Wieczko pudełka jest udekorowane karteczką z życzeniami i podpisem.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 Urodziny Z IMIONAMI Zestaw Uczucia LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 Urodziny Z IMIONAMI Zestaw Uczucia LUX

  Zestaw prezentowy z okazji 50 urodzin dla kobiety. W tekturowym różowym pudełku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną znajduje się mydlane konfetti, świeca zapachowa, aromatyczna herbata, ręcznie robiona czekolada oraz mleczne czekoladki. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z życzeniami dla jubilatki.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIONAMI Zestaw kąpielowy LUX
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIONAMI Zestaw kąpielowy LUX

  Zestaw prezentowy na 50 urodziny dla kobiety w eleganckim pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną.Całość została przygotowana z dbałością o każdy szczegół. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami ozdobiona subtelną kwiatową grafiką. 

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Piękny, różowy zestaw prezentowy z okazji 50 urodzin dla kobiety. W pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną znajduje się krysztąłowa butelka z winem musującym, sól do kąpieli, świeca w szkle, pianki, zapałki oraz myjka do ciała. Wieczko pudełka zdobi kartka z życzeniami oraz personalizowanym podpisem.

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny kosz z winem Aronia Z IMIENIEM
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny kosz z winem Aronia Z IMIENIEM

  Elegancki box prezentowy na 50 urodziny w białym pięknym pudełku. W środku znajduje się wino aroniowe, ręcznie robione czekolady z truskawkami oraz z pistacjami, aromatyczne herbatki oraz cukierki. Całość wykończona naklejką na wieczku z personalizowanymi życzeniami. 

  209,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny kosz Prosecco i czekolada Z IMIENIEM
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny kosz Prosecco i czekolada Z IMIENIEM

  Prezent na 50 urodziny kobiety w białym dużym pudełku. Wieczko dekorowane jest naklejką z personalizacją oraz grafiką w kobiecym stylu. W zestawie znajduje się Prosecco w kryształowej butelce, ręcznie robiona czekolada, miód z jabłkiem, czekoladowe cukierki i aromatyczne herbatki. Taki zestaw spodoba się każdej kobiecie.

  269,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz Czekolady z winem
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz Czekolady z winem

  Oryginalny prezent na 50 urodziny kobiety w białym pudełku. Wewnątrz znajduje się wino z czarnego bzu, dwie ręcznie robione czekolady z truskawkami i pistacjami oraz czekoladowe cukierki. Całość wyłożona jest na eleganckiej wełnie drzewnej, pięknie zapakowana i od razu gotowa do wręczenia.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz EKO Luksusowy

  Ekologiczny i piękny prezent na 50 urodziny w białym opakowaniu. Zestaw zawiera wino z dzikiej róży, trzy smakowe miody oraz ręczne robione czekolady. Zestaw jest od razu gotowy do wręczenia jubilatowi lub jubilatce.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Piękny prezent na 50 urodziny kobiety w dużym czarnym pudełku. Wewnątrz znajduje się wino musujące w kryształowej butelce, dwie tabliczki czekolady, mleczne czekoladki, fiolka z solą do kąpieli oraz druga z płatkami róż. Taki upominek sprawi wiele radości obdarowanej jubilatce, dzięki czemu zapamięta tę chwile na długo.

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino i różane konfetti
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino i różane konfetti

  Prezent na 50 urodziny kobiety w czarnym boxie prezentowym. Wieczko dekorowane jest naklejką z personalizacją oraz grafiką w kobiecym stylu. W zestawie znajduje się butelka wina z czarnej porzeczki, mydlane konfetti w kształcie róży, świeca zapachowa w słoiku, mleczne czekoladki, fiolka z płatkami róż oraz fiolka z solą do kąpieli. Taki urodzinowy zestaw...

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY

  Prezent urodzinowy na 50-tkę dla kobiety w pięknym pudełku prezentowym. Zestaw zawiera butelkę wina z czarnego bzu, czarną herbatę, otwieracz do wina oraz czekoladki Merci. Całość jest pięknie zapakowana i gotowa do wręczenia. Tak przygotowany zestaw zaskoczy solenizantkę w dniu jej 50 urodzin.

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY

  Szukasz prezentu na 50 urodziny dla kobiety? Elegancki zestaw prezentowy, w skład którego wchodzi lawendowa sól do kąpieli, czekolada w kraftowym czekoladowniku, woreczek z lawendą oraz nabierak do soli. Taki personalizowany upominek możesz wręczyć każdej jubilatce. Prezent jest elegancko zapakowany i od razu gotowy do wręczenia. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda

  Na 50 urodziny warto wręczyć kobiecie oryginalny prezent. Lawendowy box prezentowy, w skład którego wchodzi herbatka w kraftowym woreczku, świeca zapachowa, słoiczek z miodem, woreczek z lawendą oraz pałeczka do miodu. To wszystko sprawia, że upominek prezentuje się bardzo pięknie co na pewno nie umknie uwadze jubilatki. Prezent jest zapakowany i gotowy...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Ekskluzywny box prezentowy na 50 urodziny dla kobiety. Wewnątrz znajdują się idealnie dopasowane elementy. Całość dekorowana jest lawendową grafiką oraz zapakowana w tekturowe pudełko w naturalnym kolorze. Upominek personalizowany jest imieniem solenizantki oraz osoby, która go wręcza. Taka propozycja urodzinowego prezentu powinna trafić w ręce każdej...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny czarny BOX z IMIENIEM wino+świeczka LUX
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny czarny BOX z IMIENIEM wino+świeczka LUX

  Fantastyczny prezent na 50 Urodziny! Cudowny zestaw prezentowy wypełniony słodkimi czekoladkami, pysznym winem musującym Cava Negro oraz świeczkami w kształcie złotej 50. Taki prezent to cudowny pomysł na 50 Urodziny! Całość zapakowana jest w ozdobny box prezentowy. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny w ramie Z IMIENIEM Retro
  35,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny w ramie Z IMIENIEM Retro

  Elegancki prezent na 50 Urodziny w ozdobnej ramie! Fantastyczny pomysł na oryginalny prezent na 50 Urodziny. Biała ramka jest w komplecie z ozdobną kartką z pięknymi życzeniami, personalizacją oraz ozdobnymi klamerkami, do których należy przypiąć pieniądze. Całość wygląda fantastycznie!

  35,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Rama na Pieniądze Rosegold Confetti
  35,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Rama na Pieniądze Rosegold Confetti

  Ciekawy sposób na wręczenie gotówki na 50 urodziny kobiety. Rama zdobiona grafiką o wzorze rosegold confetti będzie również piękna pamiątką tego dnia. Ramkę można nie tylko postawić na komodzie ale również zawiesić na ścianie. Ramka posiada trzy klamerki, do których możesz przypiąć banknoty o łącznym nominale 50 zł.

  35,98 zł brutto
 • PREZENT na Urodziny wino musujące Z IMIENIEM 750ml DUŻE Napój Dżentelmenów
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Urodziny wino musujące Z IMIENIEM 750ml DUŻE Napój...

  Perfekcyjny prezent na 18, 30, 40 urodziny, który sprawi radość obdarowanej osobie. Butelka z winem z grafiką Gentelmana idealnie sprawdzi się jako prezent dla mężczyzny. Spersonalizowana naklejka sprawi, że tak wytworny upominek stanie się bardzo osobistym podarunkiem.

  39,98 zł brutto
 • KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu/prośby dla Świadka 20szt
  34,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu 20szt

  Śmietankowe krówki owinięte w czarne papierki z napisem dla Super Faceta. Jest to fantastyczny prezent dla Świadka, na 18 Urodziny czy inne przyjęcia dla faceta, który możesz wręczyć samodzielnie lub dołożyć do większego prezentu. Krówki wyglądają wspaniale!

  34,98 zł brutto
 • KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu/prośby dla Świadka 20szt
  34,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI piwne do prezentu dla chłopaka 20szt

  Śmietankowe krówki jako forma podziękowania dla Świadka lub jako prośba o Świadkowanie, ale także genialny dodatek do prezentu na 18, 30, 40 Urodziny! Smakowite krówki zawinięte w zabawne papierki z napisem Krówka Piwna spodobają się każdemu mężczyźnie. Jest to świetny pomysł, by oczarować mężczyznę.

  34,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt

  Przepyszne słodkie krówki zawinięte w papierki z kwiatowym motywem i napisem Słodkości dla Ciebie. Świetnie sprawdzą się jako podziękowanie dla gości za przybycie na przyjęcie lub jako słodki upominek z okazji Dnia Kobiet czy Walentynek. Możesz umieścic je jako element większego kosza prezentowego. 

  19,98 zł brutto
 • KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)

  Kartka z życzeniami z motywem Różowych Kwiatów to przepiękna propozycja na uniwersalną kartkę dodatek do prezentu. Kartka sprawdzi się na Chrzest, Komunię czy Roczek dziecka. Karteczka z życzeniami wykonana jest z wysokiej jakości, grubego papieru, co dodaje jej niezwykłego szyku. 

  6,98 zł brutto
 • BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty
  3,50 zł brutto inf zł netto
  BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty

  Przepiękny bilecik do prezentu dla kobiety! Bilecik zdobiony jest delikatnym wzorem kwiatów w różowych odcieniach. Bilecik wykonany jest z grubego papieru dziurkowanego na górze, co pozwala łatwo przywiązać bilecik do prezentu. 

  3,50 zł brutto
 • WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm
  12,98 zł brutto inf zł netto
  WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm

  Worek na prezent lniany to przepiękny sposób na opakowanie prezentu na Chrzest, Roczek czy Komunię dziecka. Worek lniany genialnie wpasowuje się w najmodniejszy styl rustykalny, eko i boho. Do worka warto zapakować drewnianą skrzynkę z prezentem czy drobne upominki i drobiazgi. Worek wykonany jest w 100% z lnu. 

  12,98 zł brutto
 • TORBA na prezent Róże Vintage 20x25x10cm
  7,98 zł brutto inf zł netto
  TORBA na prezent Róże Vintage 20x25x10cm

  Torby na prezent w motyw Róże Vintage idealna na opakowanie prezentu na każdą okazję! Torba wykonana jest z grubego, solidnego papieru, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle szykownie. Torba idealnie zmieści każdy upominek dla gości czy dla solenizanta. Motyw róż cudnie sprawdzi się na opakowanie prezentu dla dziewczynek. 

  7,98 zł brutto
 • PAPIER do pakowania prezentów złote liście i kropki MIX 2szt 0,7x2m BŁYSK
  25,98 zł brutto inf zł netto
  PAPIER do pakowania prezentów złote liście i kropki MIX 2szt...

  Papier do pakowania prezentów w nowoczesnej, boho odsłonie! Papier ozdobiony jest połyskującymi piórkami i kropkami, które dodają mu niezwykłej elegancji. Papier świetnie sprawdzi się do zapakowania prezentów na każdą okazję, przez cały rok! Fantastyczny wybór na estetyczne opakowanie prezentu.

  25,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie. Jeśli chcesz zmniejszyć czas realizacji zamówienia dokup ekspresowe przyspieszenie wykonania zamówienia.

  35,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Prezenty na 50 urodziny

Pięćdziesiątka to naprawdę wyjątkowy wiek, którego ukończenie solenizanci niezwykle chętnie świętują w gronie rodziny oraz przyjaciół. Ktoś z Twoich bliskich wkrótce obchodzić będzie pięćdziesiąte urodziny? W takim wypadku niewątpliwą przyjemność sprawisz solenizantowi za pomocą unikalnego prezentu z personalizowanym nadrukiem. Tak nietuzinkowy upominek pokaże obdarowanej osobie, jak wiele wysiłku i serca włożyłeś w przygotowanie dla niej niespodzianki. Solenizant na pewno doceni taki prezent i na długo go zapamięta. Jakie upominki znalazły się w naszej ofercie? Szeroka gama boxów z drobnymi akcesoriami, słodkościami oraz alkoholem to bez dwóch zdań znakomity wybór. Koniecznie sprawdź jednak także nasze mniejsze prezenty, które zachwycają wspaniałym wyglądem i przemyślanym wykonaniem!

Czarny box z winem i otwieraczem na pięćdziesiątkę

Zestaw prezentowy na 50-tkę w czarnej kolorystyce to uniwersalny podarunek, który wręczyć można zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Box ma duży rozmiar i wykonany jest z grubej tektury, która zapewnia mu estetyczny wygląd. W górnej części pudełka znalazła się satynowa wstążka służąca za uchwyt, natomiast na wieku nalepiona jest kartka z personalizowanymi życzeniami oraz kwiatowym motywem. To sprawia, że prezent zachwyca już od pierwszej chwili. Solenizant na pewno z ogromną ciekawością zajrzy do wnętrza pudełka. W boxie na wypełnieniu z czarnego konfetti ułożona jest butelka wyśmienitego wina wraz z otwieraczem, pudełkiem herbaty oraz czekoladą Merci. Taki zestaw przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie. To gustowna propozycja na pięćdziesiąte urodziny.

Czarny zestaw prezentowy na 50 urodziny dla kobiety

Czarny zestaw prezentowy na 50 urodziny dla kobiety

Zabawna ramka na pieniądze z okazji pięćdziesiątki

Oryginalnym prezentem urodzinowym dla bliskiej osoby może być ramka na 50 urodziny z zabawnym plakatem. To świetny materiał na dekorację domu, która każdego dnia przypominać będzie solenizantowi o imprezie z okazji jego pięćdziesiątki. Biała ramka z pleksi prezentuje się naprawdę estetycznie i doskonale komponuje się z plakatem umieszczonym w jej wnętrzu. Retro projekt wykonany z kraftowego papieru to modna i ciekawa propozycja na prezent. Na plakacie nadrukowane jest imię solenizanta wraz z dopiskiem “Widzisz…? 50 to wcale nie tak dużo...”. Na kartce umieszczona jest też grafika cylindra i muszki, a także życzenia urodzinowe. Trzy drewniane klamerki przymocowane poniżej służą do zawieszenia banknotów, które łącznie dadzą kwotę 50 złotych. Ramkę można postawić lub zawiesić, a obdarowana osoba z pewnością chętnie udekoruje nią wnętrze swojego domu. 

Humorystyczna ramka na 50 urodziny mężczyzny z personalizowanymi życzeniami

Humorystyczna ramka na 50 urodziny mężczyzny z personalizowanymi życzeniami

Eko zestaw prezentowy z winem i czekoladą na 50 urodziny

Naturalne zestawy w boxach z grubej tektury to modne rozwiązanie, które oczaruje każdego solenizanta. Pudełka wypełnione są dekoracyjną wełną drzewną, która wspaniale podkreśla eko charakter paczek i pozwala ładnie wyeksponować produkty wchodzące w skład kompletu. Box z winem, miodami i czekoladami dla solenizantki to smakowita propozycja na urodzinowy prezent. Świetną alternatywą jest też zestaw, w którym miody zastąpione zostały wyśmienitymi cukierkami czy aromatyczną herbatą. Wszystkie składniki ułożone w pudełkach mają niepowtarzalny i wspaniały smak, dzięki czemu niewątpliwie przypadną do gustu obdarowanej osobie. Personalizowane życzenia umieszczone na boxach dodają całości osobistego charakteru, który na pewno doceni adresat podarunku.

Naturalny zestaw prezentowy z winem na 50 urodziny dla jubilatki

Naturalny zestaw prezentowy z winem na 50 urodziny dla jubilatki