Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na 50 urodziny

Prezent na 50 urodziny powinien być idealnie dopasowany do jubilata. Eleganckie boxy prezentowe z winem musującym sprawdzą się doskonale. Oryginalny prezent na 50 urodziny dla mężczyzny w postaci ramki z humorystyczną kartką na pewno go zaskoczy. Prezent na jubileuszowe urodziny dla mamy czy koleżanki z pracy własnoręcznie wręczony wywoła uśmiech na jej twarzy. Nietypowym upominkiem na 50 urodziny dla niej jest zestaw gadżetów do wieczornego relaksu w wannie przy winie i aromatycznej świecy. 

Prezenty na 50 urodziny 57 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 57 elementów
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina

  Piękny prezent na 50 urodziny z malinowym winem. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono wspaniałe słodkości oraz paczkę znakomitej herbaty. Wnętrze skrzyneczki ozdobiono personalizowaną karteczką z grafiką dorodnych malin.

  239,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Z winem Aronia

  Wspaniały zestaw prezentowy na 50 urodziny z wybornym aroniowym winem. Wnętrze pudełeczka ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami i śliczną dopasowana grafiką. Pudełeczko wypełniono wspaniałymi słodyczami oraz paczką pobudzającej kawy. 

  249,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym

  Piękny prezent na 50 urodziny z wyborny winem wiśniowym. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami. W pudełeczku umieszczono wspaniałe słodycze oraz paczkę herbaty oraz kawy. 

  249,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny

  Zestaw prezentowy na 50 urodziny inspirowany latem. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wspaniałego wina jarzębinowego, paczkę kawy oraz herbaty, ekologiczny miód z dodatkiem pomarańczy oraz imbiru a także znakomite czekoladki. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami i piękną grafika kwitnących słoneczników. 

  249,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość

  Wspaniały zestaw prezentowy na 50 urodziny na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowana karteczkę z życzeniami. W zestawie umieszczono wino z dzikiej róży, znakomite słodycze oraz wspaniała malinowa herbata. 

  259,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos

  Wspaniały prezent na 50 urodziny o ekologicznym charakterze. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wina z dzikiej róży, paczkę kawy oraz herbaty a także dwa słoiczki miodu z dodatkiem owoców. Wspaniały prezent na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego solenizanta. 

  249,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Czar Wdzięczności
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Czar Wdzięczności

  Wspaniały zestaw upominkowy na 50 urodziny w niezwykle luksusowym wydaniu. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowana karteczkę z życzeniami i dekoracyjna grafiką. Zestaw zawiera fantastyczne słodycze, oraz paczkę znakomitej herbaty, które zachwycą każdego. 

  239,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty

  Śliczny zestaw prezentowy na 50 urodziny pozwoli podarować bliskiej osobie odrobinę luksusu. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono wiśniową nalewkę, pyszne czekoladki oraz paczki znakomitej kawy oraz herbaty.

  239,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Luksusowe Boho

  Wspaniały prezent na 50 urodziny w niezwykle luksusowym wydaniu. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono pyszne słodycze, pigwową nalewkę oraz paczkę pobudzającej kawy. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  259,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Miody smakowe i kawy

  Wspaniały prezent na 50 urodziny zawiera najwyższej jakości ekologiczne produkty. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami i dekoracyjną grafiką pampasowych traw. W zestawie umieszczono słoiczki wypełnione miodem z dodatkiem owoców oraz paczki aromatycznej kawy. 

  229,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Czekolady i miody LUX

  Luksusowy prezent na 50 urodziny wypełniony najwyższej jakości ekologicznymi produktami. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki pysznego miodu z dodatkiem owoców oraz trzy ręcznie robione czekolady. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z życzeniami. 

  259,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA

  Wspaniały zestaw prezentowy na 50 Urodziny wywoła uśmiech na twarzy Solenizantki. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wspaniałego wina, znakomitą kawę oraz herbatę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z grafiką z grafiką kwitnących róż. 

  269,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Prezent na 50 urodziny zachwyci każda obdarowana osobę. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowana karteczkę z życzeniami i dekoracyjną grafika różwych kwiatów. W pudełeczku umieszczono słoiczki ekologicznego miodu z owocami oraz paczki znakomitych herbat. 

  229,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Wspaniały prezent na 50 urodziny na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki ekologicznego miodu z owocami oraz paczki znakomitej herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  229,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Kawa z czekoladą
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Kawa z czekoladą

  Wspaniały prezent na 50 urodziny zachwyci każdego wielbiciela kawy. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami. W zestawie umieszczono słodki syrop, paczki kawy, świeczkę zapachową, oraz pyszne czekoladki. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczkę z życzeniami. 

  219,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Giga BOX z kawą i likierem Pudrowe
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Giga BOX z kawą i syrop Pudrowe

  Zestaw prezentowy dla kobiety na 50 urodziny, w eleganckim białym pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną. W środku jest kubek, świeżo palona kawa, syrop do kawy, czekolada Merci, czekolada pitna, kawowa świeca i czekoladowe cukierki. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana kartka z życzeniami i ozdobną kwiatową grafiką oraz dopasowaną wstążką.

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX

  Elegancki różowy box prezentowy na 50 urodziny to wspaniały prezent dla kobiety. W środku znajdują się starannie wyselekcjonowane składniki w postaci: małego wina musującego, mydełek makaroników oraz gąbki do kąpieli. Całość jest świetnie spakowana i gotowa do wręczenia podczas imprezy.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY

  Elegancki upominek z okazji 50 urodzin dla koleżanki, mamy czy innej kobiety. Pudełko prezentowe wypełniono herbatką różaną, fiolką z płatkami róż, słoiczkami z miodem, solą do kąpieli oraz owocowymi cukierkami. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana kartka z życzeniami oraz wstążka. Całość prezentuje się znakomicie i na pewno zachwyci jubilatkę.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY

  Oryginalny zestaw prezentowy z okazji 50 urodzin idealny jeśli chcesz podarować kobiecie odrobinę luksusu. W różowym pudełku umieszczono małą butelkę znakomitego wina, różowa myjka, świeca zapachowa, zapałki, sól do kąpieli. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami i kwiatową grafiką.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Śliczny zestaw prezentowy na 50 urodziny dla kobiety. Pudełeczko wypełnione naturalną wełną drzewną, na której ułożono kubek z imieniem i kwiatową grafiką, herbatka różana, fiolka z płatkami róż, owocowe cukierki. Wieczko pudełeczka ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami oraz wstążką. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Luksusowy zestaw prezentowy na 50 urodziny w różowym pudełku. W środku ułożono słoik z konfiturą, torebkę z herbatą, słoiczki z miodem, lizaka, płatki róż, pianki oraz mleczne czekoladki. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana kartka z życzeniami i ozdobną kwiatową grafiką, całości dopełnia wstążka.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Piękny zestaw prezentowy na 50 urodziny dla kobiety. W eleganckim pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną umieszczono wino z dzikiej róży, czekolada z truskawkami, fiolka z płatkami róż, solą do kąpieli oraz czekoladowe cukierki. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana kartka z życzeniami i dopasowaną grafiką oraz wstążką.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Termofor i wino musujące MEGA LUX
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Termofor i wino musujące MEGA LUX

  Zestaw prezentowy na 50 urodziny kobiety w pięknym pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną, na której umieszczono małą butelkę wina musującego, termofor króliczek, pianki, lusterko oraz materiałowe kwiaty. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana kartka z życzeniami dla jubilatki.

  159,98 zł brutto
 • Prezent na 50 urodziny Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Prezent na 50 urodziny Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Prezent dla kobiety z okazji 50 urodzin w różowym pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną. W środku znajduje się herbatka różana, sól z płatkami róż, świeżo mielona kawa, mleczna czekolada z truskawkami. Wieczko pudełka jest udekorowane karteczką z życzeniami i podpisem.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Piękny, różowy zestaw prezentowy z okazji 50 urodzin dla kobiety. W pudełku wypełnionym naturalną wełną drzewną znajduje się krysztąłowa butelka z winem musującym, sól do kąpieli, świeca w szkle, pianki, zapałki oraz myjka do ciała. Wieczko pudełka zdobi kartka z życzeniami oraz personalizowanym podpisem.

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny kosz z winem Aronia Z IMIENIEM
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny kosz z winem Aronia Z IMIENIEM

  Elegancki box prezentowy na 50 urodziny w białym pięknym pudełku. W środku znajduje się wino aroniowe, ręcznie robione czekolady z truskawkami oraz z pistacjami, aromatyczne herbatki oraz cukierki. Całość wykończona naklejką na wieczku z personalizowanymi życzeniami. 

  209,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny kosz Prosecco i czekolada Z IMIENIEM
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny kosz Prosecco i czekolada Z IMIENIEM

  Prezent na 50 urodziny kobiety w białym dużym pudełku. Wieczko dekorowane jest naklejką z personalizacją oraz grafiką w kobiecym stylu. W zestawie znajduje się Prosecco w kryształowej butelce, ręcznie robiona czekolada, miód z jabłkiem, czekoladowe cukierki i aromatyczne herbatki. Taki zestaw spodoba się każdej kobiecie.

  269,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz Czekolady z winem
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz Czekolady z winem

  Oryginalny prezent na 50 urodziny kobiety w białym pudełku. Wewnątrz znajduje się wino z czarnego bzu, dwie ręcznie robione czekolady z truskawkami i pistacjami oraz czekoladowe cukierki. Całość wyłożona jest na eleganckiej wełnie drzewnej, pięknie zapakowana i od razu gotowa do wręczenia.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Kosz EKO Luksusowy

  Ekologiczny i piękny prezent na 50 urodziny w białym opakowaniu. Zestaw zawiera wino z dzikiej róży, trzy smakowe miody oraz ręczne robione czekolady. Zestaw jest od razu gotowy do wręczenia jubilatowi lub jubilatce.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Piękny prezent na 50 urodziny kobiety w dużym czarnym pudełku. Wewnątrz znajduje się wino musujące w kryształowej butelce, dwie tabliczki czekolady, mleczne czekoladki, fiolka z solą do kąpieli oraz druga z płatkami róż. Taki upominek sprawi wiele radości obdarowanej jubilatce, dzięki czemu zapamięta tę chwile na długo.

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Wino i Merci CZARNY

  Prezent urodzinowy na 50-tkę dla kobiety w pięknym pudełku prezentowym. Zestaw zawiera butelkę wina z czarnego bzu, czarną herbatę, otwieracz do wina oraz czekoladki Merci. Całość jest pięknie zapakowana i gotowa do wręczenia. Tak przygotowany zestaw zaskoczy solenizantkę w dniu jej 50 urodzin.

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY

  Szukasz prezentu na 50 urodziny dla kobiety? Elegancki zestaw prezentowy, w skład którego wchodzi lawendowa sól do kąpieli, czekolada w kraftowym czekoladowniku, woreczek z lawendą oraz nabierak do soli. Taki personalizowany upominek możesz wręczyć każdej jubilatce. Prezent jest elegancko zapakowany i od razu gotowy do wręczenia. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda

  Na 50 urodziny warto wręczyć kobiecie oryginalny prezent. Lawendowy box prezentowy, w skład którego wchodzi herbatka w kraftowym woreczku, świeca zapachowa, słoiczek z miodem, woreczek z lawendą oraz pałeczka do miodu. To wszystko sprawia, że upominek prezentuje się bardzo pięknie co na pewno nie umknie uwadze jubilatki. Prezent jest zapakowany i gotowy...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Ekskluzywny box prezentowy na 50 urodziny dla kobiety. Wewnątrz znajdują się idealnie dopasowane elementy. Całość dekorowana jest lawendową grafiką oraz zapakowana w tekturowe pudełko w naturalnym kolorze. Upominek personalizowany jest imieniem solenizantki oraz osoby, która go wręcza. Taka propozycja urodzinowego prezentu powinna trafić w ręce każdej...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny czarny BOX z IMIENIEM wino+świeczka LUX
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny czarny BOX z IMIENIEM wino+świeczka LUX

  Fantastyczny prezent na 50 Urodziny! Cudowny zestaw prezentowy wypełniony słodkimi czekoladkami, pysznym winem musującym Cava Negro oraz świeczkami w kształcie złotej 50. Taki prezent to cudowny pomysł na 50 Urodziny! Całość zapakowana jest w ozdobny box prezentowy. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na 50 urodziny w ramie Z IMIENIEM Retro
  35,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 50 urodziny w ramie Z IMIENIEM Retro (+KLAMERKI)

  Elegancki prezent na 50 Urodziny w ozdobnej ramie! Fantastyczny pomysł na oryginalny prezent na 50 Urodziny. Biała ramka jest w komplecie z ozdobną kartką z pięknymi życzeniami, personalizacją oraz ozdobnymi klamerkami, do których należy przypiąć pieniądze. Całość wygląda fantastycznie!

  35,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 57 elementów

Prezenty na 50 urodziny

Pięćdziesiątka to naprawdę wyjątkowy wiek, którego ukończenie solenizanci niezwykle chętnie świętują w gronie rodziny oraz przyjaciół. Ktoś z Twoich bliskich wkrótce obchodzić będzie pięćdziesiąte urodziny? W takim wypadku niewątpliwą przyjemność sprawisz solenizantowi za pomocą unikalnego prezentu z personalizowanym nadrukiem. Tak nietuzinkowy upominek pokaże obdarowanej osobie, jak wiele wysiłku i serca włożyłeś w przygotowanie dla niej niespodzianki. Solenizant na pewno doceni taki prezent i na długo go zapamięta. Jakie upominki znalazły się w naszej ofercie? Szeroka gama boxów z drobnymi akcesoriami, słodkościami oraz alkoholem to bez dwóch zdań znakomity wybór. Koniecznie sprawdź jednak także nasze mniejsze prezenty, które zachwycają wspaniałym wyglądem i przemyślanym wykonaniem!

Czarny box z winem i otwieraczem na pięćdziesiątkę

Zestaw prezentowy na 50-tkę w czarnej kolorystyce to uniwersalny podarunek, który wręczyć można zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Box ma duży rozmiar i wykonany jest z grubej tektury, która zapewnia mu estetyczny wygląd. W górnej części pudełka znalazła się satynowa wstążka służąca za uchwyt, natomiast na wieku nalepiona jest kartka z personalizowanymi życzeniami oraz kwiatowym motywem. To sprawia, że prezent zachwyca już od pierwszej chwili. Solenizant na pewno z ogromną ciekawością zajrzy do wnętrza pudełka. W boxie na wypełnieniu z czarnego konfetti ułożona jest butelka wyśmienitego wina wraz z otwieraczem, pudełkiem herbaty oraz czekoladą Merci. Taki zestaw przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie. To gustowna propozycja na pięćdziesiąte urodziny.

Czarny zestaw prezentowy na 50 urodziny dla kobiety

Czarny zestaw prezentowy na 50 urodziny dla kobiety

Zabawna ramka na pieniądze z okazji pięćdziesiątki

Oryginalnym prezentem urodzinowym dla bliskiej osoby może być ramka na 50 urodziny z zabawnym plakatem. To świetny materiał na dekorację domu, która każdego dnia przypominać będzie solenizantowi o imprezie z okazji jego pięćdziesiątki. Biała ramka z pleksi prezentuje się naprawdę estetycznie i doskonale komponuje się z plakatem umieszczonym w jej wnętrzu. Retro projekt wykonany z kraftowego papieru to modna i ciekawa propozycja na prezent. Na plakacie nadrukowane jest imię solenizanta wraz z dopiskiem “Widzisz…? 50 to wcale nie tak dużo...”. Na kartce umieszczona jest też grafika cylindra i muszki, a także życzenia urodzinowe. Trzy drewniane klamerki przymocowane poniżej służą do zawieszenia banknotów, które łącznie dadzą kwotę 50 złotych. Ramkę można postawić lub zawiesić, a obdarowana osoba z pewnością chętnie udekoruje nią wnętrze swojego domu. 

Humorystyczna ramka na 50 urodziny mężczyzny z personalizowanymi życzeniami

Humorystyczna ramka na 50 urodziny mężczyzny z personalizowanymi życzeniami

Eko zestaw prezentowy z winem i czekoladą na 50 urodziny

Naturalne zestawy w boxach z grubej tektury to modne rozwiązanie, które oczaruje każdego solenizanta. Pudełka wypełnione są dekoracyjną wełną drzewną, która wspaniale podkreśla eko charakter paczek i pozwala ładnie wyeksponować produkty wchodzące w skład kompletu. Box z winem, miodami i czekoladami dla solenizantki to smakowita propozycja na urodzinowy prezent. Świetną alternatywą jest też zestaw, w którym miody zastąpione zostały wyśmienitymi cukierkami czy aromatyczną herbatą. Wszystkie składniki ułożone w pudełkach mają niepowtarzalny i wspaniały smak, dzięki czemu niewątpliwie przypadną do gustu obdarowanej osobie. Personalizowane życzenia umieszczone na boxach dodają całości osobistego charakteru, który na pewno doceni adresat podarunku.

Naturalny zestaw prezentowy z winem na 50 urodziny dla jubilatki

Naturalny zestaw prezentowy z winem na 50 urodziny dla jubilatki