Nowe produkty

Ostatnie posty

Maskotki i poduszki na Boże Narodzenie

Maskotki i poduszki na Boże Narodzenie ozdobione dopasowanymi grafikami to świetny pomysł na upominek dla dziecka na Święta. Personalizowana poduszka z imieniem malucha świetnie udekoruje pokój dziecięcy. Zestawy w pudełkach i skrzyniach z maskotką oraz słodyczami dla starszych dzieci. Dla najmłodszych proponujemy skrzynkę z kubkiem i grawerowanymi sztućcami. Taki upominek oczaruje nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Dopasowana grafika  na wieczku z życzeniami i podpisem to świetna pamiątka. 

Maskotki i poduszki na Boże Narodzenie 51 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM maskotka, sztućce, kubek Boho
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM maskotka, sztućce, kubek...

  Duży i elegancki prezent na Boże Narodzenie dla dziecka w drewnianej skrzyni. W środku znajduje się maskotka króliczka, kubek z imieniem dziecka, zestaw sztućców z grawerem pszczółki, pudełeczko na ząbek, cukierki oraz kółeczko z grawerem Wesołych Świąt.

  219,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Wielka Niespodzianka
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Wielka Niespodzianka

  Duży prezent świąteczny dla dziecka umieszczony w wielkiej drewnianej skrzyni. W skład prezentu wchodzi maskotka misia, dwa małe pluszowe misie, małe nutelle, jajka niespodzianki, krówki i czekoladowe cukierki. Zestaw dekorowany jest na w środku piękną kartką z życzeniami świątecznymi i dopasowaną grafiką.

  299,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Skrzynia Zabawek i słodkości
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Skrzynia Zabawek i...

  Prezent świąteczny dla dziecka w drewnianej skrzynce na Boże Narodzenie. Piękny i oryginalny upominek świąteczny, który oczaruje każdego malucha. W skład prezentu wchodzą jajka niespodzianki, małe nutelle, krówki, maskotka króliczka i sarenki oraz krążek z napisem Wesołych Świąt. Wnętrze zdobi karteczka z personalizacją, a całość jest gotowa do wręczenia. 

  279,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM maskotka sarenka i kubek GIGA BOX
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM maskotka sarenka i kubek...

  Niesamowity prezent świąteczny dla dziecka w skrzyni z naturalnego drewna, w skład którego wchodzą mini nutelle, kinder niespodzianki, kubek z imieniem dziecka, woreczek lniany, krówki i maskotka sarenka. Słodkości z pewnością ucieszą malucha. Prezent będzie idealny dla dziecka w każdym wieku.

  229,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Z IMIENIEM z kubkiem i maskotką
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Z IMIENIEM z kubkiem i maskotką

  Jeśli szukasz pięknego prezentu dla dziecka wybierz zestaw z kubkiem, miśkiem i tabliczką. Taki upominek to wyjątkowa propozycja dla każdego dziecka, zarówno chłopca jak i dziewczynki. Pudełko zdobione jest wyjątkowym tekstem oraz personalizacją. Taki prezent pasuje zarówno na mikołajki jak i święta Bożego Narodzenia.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Maskotka i kubek BOX Czerwony
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Maskotka i kubek BOX...

  Wspaniały kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia przygotowany w pudełku prezentowym dla najmłodszych. W koszu znalazły się elementy: duży pluszowy misiek, kubek z imieniem dziecka, czekoladowe cukierki, woreczek na drobiazg oraz drewniany krążek z napisem Wesołych Świąt. Całość prezentuje się efektownie. Pudełko przewiązane jest wstążką.

  169,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Maskotka i kubek BOX Retro
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z PODPISEM Maskotka i kubek BOX Retro

  Pięknie spakowany prezent dla dziecka w pudełku prezentowym. W środku znajduje się maskotka pluszowego misia, tabliczka z napisem Wesołych Świąt, woreczek na drobiazg, kubek z imieniem dziecka oraz słodkie krówki. Taki upominek ucieszy każde obdarowane dziecko. 

  169,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Box z maskotkami Miś
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Box z maskotkami Miś

  Prezent świąteczny dla dziecka zamknięty w pudełku z łuby, w skład którego wchodzą maskotki miśki oraz jajka kinder niespodzianki. Pudełko dopełnia karteczka z dopasowaną grafiką i spersonalizowanymi życzeniami świątecznymi. Dzięki czekoladowym jajkom będzie to zaskakująco słodki zestaw, który oczaruje pociechę w każdym wieku.

  119,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Czerwony
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM...

  Uroczy prezent dla dziecka w postaci kubka, maskotka misia oraz cukiereczki. To świetny upominek na Boże Narodzenie czy Mikołajki. Ucieszy każdego malucha, zarówno chłopca jak i dziewczynkę.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Brązowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM...

  Wyjątkowy, świąteczny zestaw prezentowy dla najmłodszych. W skład zestawu wchodzi pluszowa maskotka misia oraz kubek z imieniem wypełniony cukierkami. Taki upominek, będzie również wyjątkową pamiątką tego magicznego czasu Bożego Narodzenia. Oczarujesz nim każde dziecko!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM

  Piękny prezent świąteczny dla dziecka w postaci kubka z imieniem, maskotki reniferka oraz cukierków. Całość została utrzymana w świątecznym klimacie. Maskotka i kubek sprawdzi się zarówno dla dziewczynki jak i chłopca.  

  69,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Kubek i skrzat Z IMIENIEM Sanie Mikołaja
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Kubek i skrzat Z IMIENIEM Sanie Mikołaja

  Praktyczny kubek z białej ceramiki ozdobiony uroczą grafiką Świętego Mikołaja w saniach zaprzęgniętych w latające renifery. W kubeczku umieszczono świątecznego skrzata, który zapewni wiele zabawy najmłodszym członkom rodziny lub można go wykorzystać jako klimatyczną ozdobę. Do kompletu dekoracyjnie dołączono również słodki świąteczny lizak. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Maskotka i Mądre Bajki DLA CHŁOPCA
  139,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Maskotka i Mądre Bajki DLA CHŁOPCA

  Cudowny zestaw prezentowy dla chłopca z maskotką i książką z bajkami to wyjątkowa propozycja na niebanalny i oryginalny prezent świąteczny dla dziecka. Kosz prezentowy oczaruje malucha. W środku znajduje się również woreczek z cukierkami, dwa lizaki, woreczki z organzy oraz krążek z napisem Wesołych Świąt. Cały prezent posiada spersonalizowane życzenia...

  139,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny w skrzyni Maskotka i Mądre Bajki DLA DZIEWCZYNKI
  139,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w skrzyni Maskotka i Mądre Bajki DLA DZIEWCZYNKI

  Prezent świąteczny dla dziewczynki skomponowany w dużej skrzyni z naturalnego drewna. W skład prezentu wchodzi maskotka króliczka, książka z bajkami, lizaki, woreczek z cukiereczkami i inne gadżety. Całość jest dopełniona specjalną kartką z grafiką w różowym odcieniu i świątecznymi życzeniami dla dziecka.

  139,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Sarenka
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Sarenka

  Piękny prezent świąteczny w naturalnym pudełku w dużym kraftowym boxie prezentowym. W skład prezentu wchodzi maskotka sarenki, drewniane pudełko na pierwszy ząbek, woreczek na pieniążki oraz drewniane kółeczko z napisem Wesołych Świąt. To wspaniały upominek dla dziecka na Boże Narodzenie.

  109,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Kubek i maskotka KRAFT
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Kubek i maskotka KRAFT

  Prezent świąteczny dla dziecka umieszczony w kraftowym boxie prezentowym, w skład którego wchodzi kubek z imieniem dziecka, maskotka króliczek, woreczek na pieniążki oraz drewniane kółeczko z napisem Wesołych Świąt. Prezent posiada na wieczku personalizowane życzenia świąteczne wraz ze podpisem oraz dopasowaną grafiką. 

  99,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Renifer
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Renifer

  Urocza i miękka poduszka to świetna propozycja na prezent bożonarodzeniowy dla dziecka. Na poszewce umieszczona została piękna i świąteczna grafika renifera, napis Słodkich Snów oraz personalizacja w postaci imienia. Dodatkowo poduszka wykonana jest z hipoalergicznego silikonu, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Lisek
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Lisek

  Jaki prezent sprawić dziecku na Święta Bożego Narodzenia? Wspaniałym rozwiązaniem jest miękka poduszka wykonana z hipoalergicznego silikonu, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci. Udekorowana poszewką z piękną grafiką liska, napisem Słodkich Snów oraz personalizacją. To świetna propozycja na bożonarodzeniowy prezent. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Sówki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Sówki

  Poduszka to wspaniała propozycja prezentu świątecznego dla dziecka. Udekorowana piękną i uroczą grafiką sówek, napisem Słodkich Snów oraz personalizacją w postaci imienia dziecka. Poduszka wykonana jest z hipoalergicznego silikonu, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny

  Hipoalergiczna poduszka to wspaniała propozycja prezentu na święta Bożego Narodzenia. Dekorowana grafiką wieńca z podpisem Wesołych Świąt i imieniem pasuje idealnie dla każdego. Poduszka to upominek, który jest jednocześnie piękny i praktyczny.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Moja Gwiazdka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Moja Gwiazdka

  Poduszka to pomysłowy prezent świąteczny dla bliskiej osoby. Dodatkowo udekorowana poszewką, na której znajduje się piękna grafika bombki, napis Wesołych Świąt oraz personalizacja. Będzie również wspaniałym elementem dekoracyjnym pomieszczenia podczas Świąt Bożego Narodzenia. Wykonana z hipoalergicznego silikonu. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Szyszka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Szyszka

  Poduszka z trwałym i minimalistycznym nadrukiem z motywem szyszki oraz z napisem Wesołych Świąt. To wspaniała propozycja na prezent bożonarodzeniowy. Dodatkowo na poszewce możesz umieścić imię bliskiej osoby, którą obdarujesz tak oryginalnym prezentem. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu! 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Gałązka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Gałązka

  Brak pomysłu na prezent bożonarodzeniowy? Rewelacyjnym pomysłem jest miękka poduszka wykonana z hipoalergicznego silikonu. Na poduszce znajduje się poszewka, którą zdobi trwały nadruk z motywem gałązki oraz napis Wesołych Świąt. Dodatkowo posiada personalizację, dzięki której prezent będzie osobisty i niepowtarzalny. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Ptaszki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Ptaszki

  Poduszka to praktyczny i oryginalny prezent świąteczny. Udekorowana poszewką, na której przedstawiona jest wspaniała grafika zimowych ptaszków, napis Wesołych Świąt oraz personalizacja. To także świetny element dekoracji pomieszczenia podczas Świąt Bożego Narodzenia. Z pewnością spodoba się obdarowanej osobie. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Skandynawskie Święta
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Skandynawskie Święta

  Miękka poduszka to świetna propozycja na prezent świąteczny. Dodatkowo umieszczona została jest w poszewce, która udekorowana jest trwałym świątecznym nadrukiem oraz napisem Wesołych Świąt. Dzięki możliwości wykonania personalizacji, prezent będzie wyjątkowy, osobisty i niepowtarzalny. Z pewnością zaskoczy obdarowana osobę. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Christmas Car
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Christmas Car

  Oryginalny, a także praktyczny prezent świąteczny dla bliskiej osoby. Poduszka udekorowana piękną poszewką z świąteczną grafiką, napisem Wesołych Świąt oraz personalizacją. To również świetny element dekoracyjny podczas Świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowo poduszka wykonana jest z hipoalergicznego silikonu. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Leśny Dzień
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Leśny Dzień

  Wspaniały prezent świąteczny w postaci poduszki, którą możesz wręczyć każdej osobie! Poduszka wykonana jest w hipoalergicznego silikonu oraz udekorowana poszewką. Na poszewce umieszczona została piękna grafika świąteczna oraz napis Wesołych Świąt. Aby prezent był osobisty i wyjątkowy, możesz dodać imię osoby, której wręczysz tak uroczy upominek. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek

  Brak pomysłu na prezent świąteczny? Wspaniałym rozwiązaniem będzie poduszka wykonana z hipoalergicznego silikonu, która z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. Na poszewce umieszczona została piękna świąteczna grafika oraz napis Wesołych Świąt i personalizacja. Dodatkowo będzie wspaniałym elementem dekoracji pomieszczenia podczas Świąt Bożego Narodzenia. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta

  Jak sprawić wyjątkowy i oryginalny prezent bliskiej osobie? Wspaniałym pomysłem jest poduszka, która udekorowana jest piękną świąteczną grafiką, napisem Wesołych Świąt oraz personalizacją. Świetnie zaprezentuje się również jako ozdoba podczas Świąt Bożego Narodzenia. Z pewnością zachwyci obdarowaną osobę!

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt

  Pomysłowy prezent świąteczny w postaci poduszki. Na poszewce umieszczona jest zimowa i świąteczna grafika, napis Wesołych Świąt oraz personalizacja. To wspaniała propozycja na prezent dla bliskiej osoby. To praktyczny i oryginalny prezent, który będzie także piękną dekoracją mieszkania. 

  39,98 zł brutto
 • DEKORACJA pokoju dziecka Maskotka Myszka siedząca prezent 35cm
  79,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA pokoju dziecka Maskotka Myszka siedząca prezent 35cm

  Dekoracja do pokoju dziecięcego w najmodniejszym stylu! Maskotka myszka siedząca to cudowna dekoracja do pokoju dziecięcego, która genialnie urozmaici wnętrze w stylu boho, rustykalnym. Myszka również może być wręczona jako maskotka na prezent dla dziecka. Fantastyczny dodatek w cudownym stylu.

  79,98 zł brutto
 • MASKOTKA Księżniczka z sercem dla dziewczynki
  89,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA pokoju dziecka Maskotka Księżniczka siedząca 45cm SUPER...

  Maskotka księżniczka ze złotym sercem to fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego! Maskotka jest wykonana z dużą dbałością o szczegóły. Przepięknie będzie się prezentować na szafce w pokoju dziecinnym jak i wśród zabawek. Maskotka księżniczka to również fantastyczna zabawka maskotka na  prezent dla dziewczynki.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla dziecka poduszka kotek 42x32cm
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla dziecka poduszka kotek 42x32cm

  Poduszka na prezent to zawsze rewelacyjny pomysł! Poduszka w kształcie kotka będzie idealnym podarunkiem dla dziecka na wiele różnych okazji. Poduszka pasuje na prezent dla chłopca i dziewczynki.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla dziecka poduszka gwiazdka 42x40cm
  57,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla dziecka poduszka gwiazdka 42x40cm

  Prezent dla dziecka w formie poduszki to zawsze wspaniały pomysł. Poduszka w kształcie gwiazdki będzie super prezentem dla dziewczynki. Taki upominek możesz wręczyć dziecku na Chrzest, Roczek czy Urodzinki.

  57,98 zł brutto
 • PREZENT dla dzieci poduszka księżyc 39x40cm
  57,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla dzieci poduszka księżyc 39x40cm

  Wybór prezentu dla dziecka to zawsze ciężki wybór dla najbliższych. Poduszka w kształcie księżyca będzie idealnym podarunkiem. Taka poduszka to również piękny element dekoracyjny pokoju dziecka. 

  57,98 zł brutto
 • PREZENT dla dziecka poduszka chmurka 60x38cm
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla dziecka poduszka chmurka 60x38cm

  Poduszka na prezent dla dziecka to super pomysł. Poduszka w kształcie chmurki, została wykonana z mięciutkiego pluszu. Będzie świetnym pomysłem na upominek dla chłopca jak i dziewczynki. 

  69,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów

Maskotki i poduszki na Boże Narodzenie

Pluszowe misie, zajączki czy inne maskotki są niezawodnym prezentem dla dziecka na każdą okazję. Z powodzeniem możesz więc podarować taką przytulankę także na Boże Narodzenie. To idealna niespodzianka dla maluchów w różnym wieku, a obdarowany szkrab bez dwóch zdań będzie zachwycony takim upominkiem znalezionym pod choinką. A może dziecko, dla którego szukasz prezentu, ma dużo zabawek i nie potrzebuje kolejnej? W takim wypadku dobrą alternatywą będzie dla niego ozdobna poduszka z imieniem. Gustowny motyw oraz żywe kolory sprawiają, że jaśki prezentują się niezwykle czarująco. Nasze prezenty dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a pieczołowite przygotowanie gwarantuje ich estetyczny wygląd. Sprawdź koniecznie wszystkie propozycje i postaw na swój ulubiony!

Pluszaki na świąteczny prezent dla dziecka

Maskotki w kształcie zwierzątek są rewelacyjnym upominkiem dla każdego dziecka bez względu na płeć oraz zainteresowania. Takie pluszaki można śmiało wykorzystać w trakcie codziennych zabaw, ale świetnie sprawdzą się one również jako przytulanki do snu. Maskotka myszka w różowo-białym stroju to naprawdę czarujący pomysł na prezent, który w szczególności spodoba się małej księżniczce. Śmiało możesz więc wręczyć taki upominek córce, wnuczce, siostrze czy bratanicy. Innymi wyjątkowymi projektami jest pluszowa królewna w złotej koronie czy biały łabędź. Tak nietuzinkowe maskotki będą oryginalną niespodzianką dla dziecka i na pewno sprawią mu wiele radości. Możesz zapakować pluszaki w ozdobne pudełko czy torbę albo wykorzystać je jako element zjawiskowego zestawu. Obdarowany w ten sposób maluch będzie przeszczęśliwy. 

Zestaw małych miśków i kinder jajek na prezent świąteczny dla dziecka

Zestaw małych miśków i kinder jajek na prezent świąteczny dla dziecka

Kosze prezentowe z maskotkami na Gwiazdkę

Nasze maskotki możesz także kupić w gotowych koszach prezentowych. To znakomity pomysł, który bez wątpienia spodoba się obdarowanemu dziecku. Okrągłe pudełko z łuby drzewnej to świetny materiał na tego rodzaju podarunek. Wewnątrz opakowania znalazły się cztery pluszowe misie oraz trzy jajka Kinder Niespodzianki. Całość ozdobiona została personalizowaną kartką z modnym motywem, a celofan i satynowa wstążeczka sprawiają, że prezent od razu można umieścić pod choinką! Obdarowany maluch będzie zachwycony takim upominkiem. Wspaniale wygląda także box z maskotką dla dziecka wypełniony wełną drzewną, na której ułożone są: maskotka sarenki w sweterku, woreczek na drobiazgi, pudełeczko na ząb i ozdobna tabliczka. To klimatyczny podarunek w sam raz na Boże Narodzenie. Obowiązkowo zajrzyj też do naszych ogromnych zestawów w skrzyniach, które prezentują się fenomenalnie. 

Prezent bożonarodzeniowy dla dziecka z maskotką misia w drewnianej skrzyni

Prezent bożonarodzeniowy dla dziecka z maskotką misia w drewnianej skrzyni

Ozdobne poduszki z imieniem na Boże Narodzenie

Jeśli chcesz podarować dziecku wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju prezent, świetnym rozwiązaniem będzie personalizowana poduszka z kolorowym motywem. Grafiki zdobiące białe poszewki idealnie wpisują się w dziecięcy klimat, dzięki czemu na pewno przypadną do gustu obdarowanemu maluchowi. Króliczki, liski, pandy czy słonie to uniwersalne propozycje, które możesz śmiało wręczyć bliskiej osobie. Oferujemy jednak także oryginalne motywy dopasowane do płci czy zainteresowań dzieci. Nadruk w postaci astronauty czy księżniczki na pewno oczaruje każdego szkraba. Możesz też z powodzeniem postawić na poduszki ze świątecznym wzorem, który perfekcyjnie pasować będzie do atmosfery Bożego Narodzenia. Dzięki imieniu umieszczonemu na poszewce poduszka będzie wyjątkowym podarunkiem pod choinkę.

Poduszka z imieniem dziecka na Boże Narodzenie

Poduszka z imieniem dziecka na Boże Narodzenie