Nowe produkty

Ostatnie posty

Maskotki i poduszki na Boże Narodzenie

Maskotki i poduszki na Boże Narodzenie ozdobione dopasowanymi grafikami to świetny pomysł na upominek dla dziecka na Święta. Personalizowana poduszka z imieniem malucha świetnie udekoruje pokój dziecięcy. Zestawy w pudełkach i skrzyniach z maskotką oraz słodyczami dla starszych dzieci. Dla najmłodszych proponujemy skrzynkę z kubkiem i grawerowanymi sztućcami. Taki upominek oczaruje nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Dopasowana grafika  na wieczku z życzeniami i podpisem to świetna pamiątka. 

Maskotki i poduszki na Boże Narodzenie 37 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Czerwony
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM...

  Uroczy prezent dla dziecka w postaci kubka, maskotka misia oraz cukiereczki. To świetny upominek na Boże Narodzenie czy Mikołajki. Ucieszy każdego malucha, zarówno chłopca jak i dziewczynkę.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM Zestaw Brązowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Maskotka Miś+Kubek Z IMIENIEM...

  Wyjątkowy, świąteczny zestaw prezentowy dla najmłodszych. W skład zestawu wchodzi pluszowa maskotka misia oraz kubek z imieniem wypełniony cukierkami. Taki upominek, będzie również wyjątkową pamiątką tego magicznego czasu Bożego Narodzenia. Oczarujesz nim każde dziecko!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla dziecka Kubek z maskotką Reniferem Z IMIENIEM

  Piękny prezent świąteczny dla dziecka w postaci kubka z imieniem, maskotki reniferka oraz cukierków. Całość została utrzymana w świątecznym klimacie. Maskotka i kubek sprawdzi się zarówno dla dziewczynki jak i chłopca.  

  69,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Kubek i skrzat Z IMIENIEM Sanie Mikołaja
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Kubek i skrzat Z IMIENIEM Sanie Mikołaja

  Praktyczny kubek z białej ceramiki ozdobiony uroczą grafiką Świętego Mikołaja w saniach zaprzęgniętych w latające renifery. W kubeczku umieszczono świątecznego skrzata, który zapewni wiele zabawy najmłodszym członkom rodziny lub można go wykorzystać jako klimatyczną ozdobę. Do kompletu dekoracyjnie dołączono również słodki świąteczny lizak. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla dziecka poduszka gwiazdka 42x40cm
  57,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla dziecka poduszka gwiazdka 42x40cm

  Prezent dla dziecka w formie poduszki to zawsze wspaniały pomysł. Poduszka w kształcie gwiazdki będzie super prezentem dla dziewczynki. Taki upominek możesz wręczyć dziecku na Chrzest, Roczek czy Urodzinki.

  57,98 zł brutto
 • PREZENT dla dziecka poduszka chmurka 60x38cm
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla dziecka poduszka chmurka 60x38cm

  Poduszka na prezent dla dziecka to super pomysł. Poduszka w kształcie chmurki, została wykonana z mięciutkiego pluszu. Będzie świetnym pomysłem na upominek dla chłopca jak i dziewczynki. 

  69,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Renifer
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Renifer

  Urocza i miękka poduszka to świetna propozycja na prezent bożonarodzeniowy dla dziecka. Na poszewce umieszczona została piękna i świąteczna grafika renifera, napis Słodkich Snów oraz personalizacja w postaci imienia. Dodatkowo poduszka wykonana jest z hipoalergicznego silikonu, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Lisek
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Lisek

  Jaki prezent sprawić dziecku na Święta Bożego Narodzenia? Wspaniałym rozwiązaniem jest miękka poduszka wykonana z hipoalergicznego silikonu, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci. Udekorowana poszewką z piękną grafiką liska, napisem Słodkich Snów oraz personalizacją. To świetna propozycja na bożonarodzeniowy prezent. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Sówki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Sówki

  Poduszka to wspaniała propozycja prezentu świątecznego dla dziecka. Udekorowana piękną i uroczą grafiką sówek, napisem Słodkich Snów oraz personalizacją w postaci imienia dziecka. Poduszka wykonana jest z hipoalergicznego silikonu, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny

  Hipoalergiczna poduszka to wspaniała propozycja prezentu na święta Bożego Narodzenia. Dekorowana grafiką wieńca z podpisem Wesołych Świąt i imieniem pasuje idealnie dla każdego. Poduszka to upominek, który jest jednocześnie piękny i praktyczny.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Moja Gwiazdka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Moja Gwiazdka

  Poduszka to pomysłowy prezent świąteczny dla bliskiej osoby. Dodatkowo udekorowana poszewką, na której znajduje się piękna grafika bombki, napis Wesołych Świąt oraz personalizacja. Będzie również wspaniałym elementem dekoracyjnym pomieszczenia podczas Świąt Bożego Narodzenia. Wykonana z hipoalergicznego silikonu. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Szyszka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Szyszka

  Poduszka z trwałym i minimalistycznym nadrukiem z motywem szyszki oraz z napisem Wesołych Świąt. To wspaniała propozycja na prezent bożonarodzeniowy. Dodatkowo na poszewce możesz umieścić imię bliskiej osoby, którą obdarujesz tak oryginalnym prezentem. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu! 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Gałązka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Gałązka

  Brak pomysłu na prezent bożonarodzeniowy? Rewelacyjnym pomysłem jest miękka poduszka wykonana z hipoalergicznego silikonu. Na poduszce znajduje się poszewka, którą zdobi trwały nadruk z motywem gałązki oraz napis Wesołych Świąt. Dodatkowo posiada personalizację, dzięki której prezent będzie osobisty i niepowtarzalny. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Ptaszki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Ptaszki

  Poduszka to praktyczny i oryginalny prezent świąteczny. Udekorowana poszewką, na której przedstawiona jest wspaniała grafika zimowych ptaszków, napis Wesołych Świąt oraz personalizacja. To także świetny element dekoracji pomieszczenia podczas Świąt Bożego Narodzenia. Z pewnością spodoba się obdarowanej osobie. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Skandynawskie Święta
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Skandynawskie Święta

  Miękka poduszka to świetna propozycja na prezent świąteczny. Dodatkowo umieszczona została jest w poszewce, która udekorowana jest trwałym świątecznym nadrukiem oraz napisem Wesołych Świąt. Dzięki możliwości wykonania personalizacji, prezent będzie wyjątkowy, osobisty i niepowtarzalny. Z pewnością zaskoczy obdarowana osobę. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Christmas Car
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Christmas Car

  Oryginalny, a także praktyczny prezent świąteczny dla bliskiej osoby. Poduszka udekorowana piękną poszewką z świąteczną grafiką, napisem Wesołych Świąt oraz personalizacją. To również świetny element dekoracyjny podczas Świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowo poduszka wykonana jest z hipoalergicznego silikonu. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Leśny Dzień
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Leśny Dzień

  Wspaniały prezent świąteczny w postaci poduszki, którą możesz wręczyć każdej osobie! Poduszka wykonana jest w hipoalergicznego silikonu oraz udekorowana poszewką. Na poszewce umieszczona została piękna grafika świąteczna oraz napis Wesołych Świąt. Aby prezent był osobisty i wyjątkowy, możesz dodać imię osoby, której wręczysz tak uroczy upominek. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Zimowy Ptaszek

  Brak pomysłu na prezent świąteczny? Wspaniałym rozwiązaniem będzie poduszka wykonana z hipoalergicznego silikonu, która z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. Na poszewce umieszczona została piękna świąteczna grafika oraz napis Wesołych Świąt i personalizacja. Dodatkowo będzie wspaniałym elementem dekoracji pomieszczenia podczas Świąt Bożego Narodzenia. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Wykwintne Święta

  Jak sprawić wyjątkowy i oryginalny prezent bliskiej osobie? Wspaniałym pomysłem jest poduszka, która udekorowana jest piękną świąteczną grafiką, napisem Wesołych Świąt oraz personalizacją. Świetnie zaprezentuje się również jako ozdoba podczas Świąt Bożego Narodzenia. Z pewnością zachwyci obdarowaną osobę!

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA na prezent świąteczny Z IMIENIEM Magia Świąt

  Pomysłowy prezent świąteczny w postaci poduszki. Na poszewce umieszczona jest zimowa i świąteczna grafika, napis Wesołych Świąt oraz personalizacja. To wspaniała propozycja na prezent dla bliskiej osoby. To praktyczny i oryginalny prezent, który będzie także piękną dekoracją mieszkania. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka Z IMIENIEM

  Poduszka dla dziecka w niezwykle modnym, boho stylu z uroczym motywem leśnych zwierzątek! Poduszka prezentuje się niezwykle szykownie i estetycznie, dzięki dopracowanej, autorskiej grafice. Poduszka jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka!

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM

  Poduszka dla dziecka na prezent dla dziewczynki z przepięknym, uroczym motywem małej dziewczynki z pieskiem. Poduszka jest personalizowanym dodatkiem, co cudownie podkreśla charakter przyjęcia i świetnie wpasuje się na prezent dla dziewczynki. Poduszka jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, a do tego jest produktem hipoalergicznym. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Uroczy Słonik Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Słonik z serduszkiem Z IMIENIEM

  Personalizowana poduszka dla dziecka to fantastyczny pomysł na prezent! Jest to nie tylko piękny prezent ale również wspaniała ozdoba pokoju dziecka. Na poduszce znajduje się urocza grafika słonika, złotych gwiazdek i księżyców.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Królewna i Jednorożec Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Królewna i Jednorożec Z IMIENIEM

  Wspaniała poduszka dla dziewczynki z personalizacją w postaci imienia dziecka. Taka poduszka to również piękny element dekoracyjny pokoju dziecka. Jest to fantastyczna opcja prezentu na Roczek lub urodzinki dziecka.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Króliczek z balonem Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Króliczek z balonem Z IMIENIEM

  Prześliczna personalizowana poduszka dla dzieci! na poduszce znajduje się urocza grafika króliczka trzymającego balony w łapce wraz z napisem Sweet dreams oraz imieniem dziecka. Jest to propozycja zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Flower Girl Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Flower Girl Z IMIENIEM

  Poduszka z imieniem dziecka jako upominek na prezent! Poduszkę możesz wręczyć dziecku na różne okazje takie jak Roczek czy Urodzinki. Na poduszce znajduje się nadruk dziewczynki z kwiatowym koszykiem.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Różowy Króliczek dla dziewczynki Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Różowy Króliczek dla dziewczynki Z IMIENIEM

  Fantastyczna dekoracja pokoju dziewczynki w postaci poduszki z nadrukiem różowego króliczka. Poduszka posiada personalizację w postaci imienia dziecka. Świetnie prezentuje się jako ozdoba pokoju dziecięcego. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Uroczy Słonik Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Uroczy Słonik Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Poduszka dla dziecka z personalizacją w boho stylu to przepiękny pomysł na prezent dla dziecka! Poduszka świetnie sprawdzi się jako upominek na każdą okazję, w szczególności na Urodzinki dzieci. Poduszka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Całość prezentuje się niezwykle delikatnie i fantastycznie wpasuje się w pokoik dziecka. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Niebieski Króliczek dla chłopca Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Niebieski Króliczek dla chłopca Z IMIENIEM

  Przepiękna dekoracja pokoju chłopca w postaci poduszki z niebieskim króliczkiem. Zdobiona imieniem dziecka poduszka, nadaje się idealnie na prezent na Roczek lub urodzinki. Uśmiech dziecka gwarantowany!

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Astronauta Z IMIENIEM

  Wspaniały prezent dla małego astronauty! Poduszka posiada śliczny motyw astronauty w kosmosie oraz posiada również personalizację w postaci imienia dziecka. Taką poduszkę możesz wręczyć dziecku na Roczek lub urodzinki.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka METRYCZKA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka METRYCZKA

  Metryczka w postaci poduszki w przepięknym stylu boho! Poduszka wypełniona jest z hipoalergicznym materiałem, bezpieczna w użytkowaniu dla dzieci. Metryczka to świetna propozycja upominku na Chrzest, Roczek lub narodziny maluszka. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Panda i Koala Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Panda i Koala Z IMIENIEM

  Poduszka dla dziecka z pięknym motywem zwierzątek! Posiada uroczą grafikę pandy oraz koali, całość dopełnia personalizacja w postaci imienia. Poduszka będzie idealnym kompanem do zasypiania. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka na prezent Z IMIENIEM Uroczy Lisek
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka na prezent Z IMIENIEM Uroczy Lisek

  Wyjątkowa poduszka z imieniem na prezent dla małej dziewczynki! Poduszka cudownie wpasowuje się w najmodniejsze boho trendy. Motyw uroczego liska wśród czerwonych kwiatów genialnie pasuje dla małej dziewczynki. Personalizowana poduszka to świetny pomysł na prezent na każdą okazję!

  39,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie.

  39,00 zł brutto
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  30,00 zł brutto inf zł netto
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 30zł. Chcesz umieścić na dowolnym produkcie prezentowym własne życzenia? Wykonamy je specjalnie na Twoje życzenie!

  30,00 zł brutto
 • PODUSZKA na prezent świąteczny dla dziecka Z IMIENIEM Sanie Mikołaja
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla pary PODUSZKI Z PODPISEM Zimowy Czas

  Idealny prezent świąteczny dla pary! Zaskocz swoich bliskich pięknymi, świątecznymi poduszkami z ich imionami! Poduszki są w pełni hipoalergiczne i miękkie. Poduszki będą piękną dekoracją podczas świąt Bożego Narodzenia!

  64,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów

Maskotki i poduszki na Boże Narodzenie

Pluszowe misie, zajączki czy inne maskotki są niezawodnym prezentem dla dziecka na każdą okazję. Z powodzeniem możesz więc podarować taką przytulankę także na Boże Narodzenie. To idealna niespodzianka dla maluchów w różnym wieku, a obdarowany szkrab bez dwóch zdań będzie zachwycony takim upominkiem znalezionym pod choinką. A może dziecko, dla którego szukasz prezentu, ma dużo zabawek i nie potrzebuje kolejnej? W takim wypadku dobrą alternatywą będzie dla niego ozdobna poduszka z imieniem. Gustowny motyw oraz żywe kolory sprawiają, że jaśki prezentują się niezwykle czarująco. Nasze prezenty dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a pieczołowite przygotowanie gwarantuje ich estetyczny wygląd. Sprawdź koniecznie wszystkie propozycje i postaw na swój ulubiony!

Pluszaki na świąteczny prezent dla dziecka

Maskotki w kształcie zwierzątek są rewelacyjnym upominkiem dla każdego dziecka bez względu na płeć oraz zainteresowania. Takie pluszaki można śmiało wykorzystać w trakcie codziennych zabaw, ale świetnie sprawdzą się one również jako przytulanki do snu. Maskotka myszka w różowo-białym stroju to naprawdę czarujący pomysł na prezent, który w szczególności spodoba się małej księżniczce. Śmiało możesz więc wręczyć taki upominek córce, wnuczce, siostrze czy bratanicy. Innymi wyjątkowymi projektami jest pluszowa królewna w złotej koronie czy biały łabędź. Tak nietuzinkowe maskotki będą oryginalną niespodzianką dla dziecka i na pewno sprawią mu wiele radości. Możesz zapakować pluszaki w ozdobne pudełko czy torbę albo wykorzystać je jako element zjawiskowego zestawu. Obdarowany w ten sposób maluch będzie przeszczęśliwy. 

Zestaw małych miśków i kinder jajek na prezent świąteczny dla dziecka

Zestaw małych miśków i kinder jajek na prezent świąteczny dla dziecka

Kosze prezentowe z maskotkami na Gwiazdkę

Nasze maskotki możesz także kupić w gotowych koszach prezentowych. To znakomity pomysł, który bez wątpienia spodoba się obdarowanemu dziecku. Okrągłe pudełko z łuby drzewnej to świetny materiał na tego rodzaju podarunek. Wewnątrz opakowania znalazły się cztery pluszowe misie oraz trzy jajka Kinder Niespodzianki. Całość ozdobiona została personalizowaną kartką z modnym motywem, a celofan i satynowa wstążeczka sprawiają, że prezent od razu można umieścić pod choinką! Obdarowany maluch będzie zachwycony takim upominkiem. Wspaniale wygląda także box z maskotką dla dziecka wypełniony wełną drzewną, na której ułożone są: maskotka sarenki w sweterku, woreczek na drobiazgi, pudełeczko na ząb i ozdobna tabliczka. To klimatyczny podarunek w sam raz na Boże Narodzenie. Obowiązkowo zajrzyj też do naszych ogromnych zestawów w skrzyniach, które prezentują się fenomenalnie. 

Prezent bożonarodzeniowy dla dziecka z maskotką misia w drewnianej skrzyni

Prezent bożonarodzeniowy dla dziecka z maskotką misia w drewnianej skrzyni

Ozdobne poduszki z imieniem na Boże Narodzenie

Jeśli chcesz podarować dziecku wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju prezent, świetnym rozwiązaniem będzie personalizowana poduszka z kolorowym motywem. Grafiki zdobiące białe poszewki idealnie wpisują się w dziecięcy klimat, dzięki czemu na pewno przypadną do gustu obdarowanemu maluchowi. Króliczki, liski, pandy czy słonie to uniwersalne propozycje, które możesz śmiało wręczyć bliskiej osobie. Oferujemy jednak także oryginalne motywy dopasowane do płci czy zainteresowań dzieci. Nadruk w postaci astronauty czy księżniczki na pewno oczaruje każdego szkraba. Możesz też z powodzeniem postawić na poduszki ze świątecznym wzorem, który perfekcyjnie pasować będzie do atmosfery Bożego Narodzenia. Dzięki imieniu umieszczonemu na poszewce poduszka będzie wyjątkowym podarunkiem pod choinkę.

Poduszka z imieniem dziecka na Boże Narodzenie

Poduszka z imieniem dziecka na Boże Narodzenie