Nowe produkty

Ostatnie posty

dekoracje wiosenne

Dekoracje wiosenne są kolorowe i wzorzyste, warto zastosować je w restauracji. Podczas tej pory roku warto wzbogacić wystrój restauracji o barwne i wzorzyste: serwetki papierowe, flizelinowe, bieżniki, kieszonki na sztućce. Ciekawe są dekoracje wiosenne dla restauracji z motywami kwiatów, w różnej postaci. O tej porze roku zdecydowanie królują kolory w odcieniach pastelowych i wyrazistych: żółty, zielony, różowy. Tworząc aranżację w klimacie wiosennym, koniecznie trzeba zastosować wielokolorowe ozdoby. Wiosna to radosny czas w roku, ponieważ towarzyszy jej piękna pogoda i wszystko budzi się do życia.

dekoracje wiosenne  33 produktów

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Dekoracje wiosenne stołu i sali w restauracji

Wiosna to okres zmian i porządków nie tylko w życiu osobistym, ale również w pomieszczeniach w domu i restauracji. Wiosna to okazja, aby zmienić wygląd lokalu - warto postawić na świeżość!  Do wiosennej aranżacji stołu na pewno potrzebne będą serwetki papierowe, serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce i bieżniki! 

Wiosenne kolory w restauracji - jakie są odpowiednie?

Dekoracje wiosenne są w pastelowych oraz wyrazistych kolorach takich jak: żółty, zielony, pomarańczowy, czerwony i różowy. Zastosowanie wielokolorowych ozdób w lokalu, nie tylko wpłynie pozytywnie na jego wygląd, ale również na samopoczucie odwiedzających gości!  Na stole pięknie będą prezentować się dekoracje wzorzyste w kwieciste motywy, jak i te jednokolorowe. To jak udekorujemy przestrzeń, w której przebywamy, wpływa silnie na nasze samopoczucie - dlatego naprawdę warto otaczać się kolorami wiosny.

Serwetki wiosenne dla restauracji - jakie wybrać? 

Serwetki na okres wiosenny mogą być flizelinowe lub papierowe. Podczas tego okresu sprawdzą się oba rodzaje - zarówno dekoracyjne, jak i jednokolorowe. Na stole powinny znaleźć się serwetki z motywami kwiecistymi - sezonowe kwiaty. Wielokolorowe zdobione serwetki sprawdzą się również podczas Świąt Wielkanocnych. Serwetki flizelinowe wykonane są ze specjalnie impregnowanego papieru. Dzięki temu są sztywne i grube - serwetki z flizeliny można układać w różne przestrzenne kształty! Na wiosennym stole powinny znaleźć się modne serwetki flizelinowe jasnozielone!

serwetki-wiosenne-flizelinowe-jasnozielone

Serwetki flizelinowe jasnozielone

Świece wiosenne - dekoracje wiosennego stołu

Świece to dekoracja uniwersalna i często stosowana nie tylko w restauracjach, ale i w wielu domach. Świece wprowadzają do pomieszczeń przytulną, rodzinną, romantyczną atmosferę. Podczas wiosny świece mogą znaleźć również zastosowanie - nie muszą być nawet zapalone. Kolorowy akcent w postaci świecy pieńkowej, kuli stworzy piękną aranżację wiosennego stołu. Do dekoracji wiosennego stołu warto wykorzystać gotowy komplet, który składa się ze szklanego kielicha i świecy pieńkowej. Dodatkowo można ozdobić ten element dekoracyjny, dodając do niego zielone liście, perełki, wstążki.

komplet-swiecznik-swieca-pienkowa

Szklany kielich i świeca pieńkowa biała

Dodatkowe dekoracje wiosennego stołu - bieżniki, kieszonki

Do dekoracji wiosennego stołu warto wykorzystać również dodatkowe ozdoby: bieżniki flizelinowe, z organzy i kieszonki na sztućce. Takie elementy dekoracyjne stworzą piękną wiosenną aranżację stołu! Organza kolorowa, półprzeźroczysta może być położona na stole jako bieżnik, zawiązana na oparciach krzeseł, nawet ozdobi wazony. Flizelina przypomina elegancki materiał - dlatego warto wykorzystać ją do wiosennej dekoracji stołu w lokalu! Kieszonki na sztućce to pewnego rodzaj serwetek. Można wykorzystać je w tradycyjny sposób do wytarcia ust i rąk po zakończonym posiłku.

kieszonki-na-sztucce-zielone

Kieszonki na sztućce zielone Faktura Lnu

bieznik-flizelinowy-jasnobrazowy

Bieżnik flizelinowy na stół brąz Faktura Lnu

Motywy charakterystyczne dla wiosny

Wiosna to przede wszystkim motywy kwiatowe złożone z polnych kwiatów takich, jak: maki, stokrotki, słoneczniki, przebiśniegi, żonkile, tulipany, krokusy i gałązki bzu. Z wiosną nierozerwalnie złączone są też święta wielkanocne, dlatego wiele motywów wiosennych jest jednocześnie motywami wielkanocnymi. Tutaj królują oczywiście jajka i pisanki, zajączki, kurczaczki, palemki wielkanocne, gałązki bukszpanu lub bazie. Oprócz motywów graficznych, bardzo charakterystyczne w wiosennych dekoracjach są także żywe kolory lub pastelowe barwy o dużym nasyceniu. Najbardziej popularne w wiosennych aranżacjach stołu są odcienie zielonego i żółtego, zwłaszcza w kontekście Wielkanocy.

serwetki-flizelinowe-kwiaty

Serwetki wiosenne w kwiaty

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii OKOLICZNOŚĆ:

Komunia

Wesele

Chrzest

Wielkanoc

Lato

Halloween

Andrzejki

Boże Narodzenie

Sylwester i karnawał

Walentynki