Nowe produkty

Ostatnie posty

serwetki komunijne

Serwetki na Komunię to obowiązkowe dekoracje komunijne stołu, najczęściej wybierane są białe, złote i srebrne. Dekoracje komunijne stołu w formie serwetek to niezbędny element każdej restauracji. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy szeroki wybór serwetek na Komunię, które mają odpowiednie wzory do tej okoliczności. Serwetki komunijne dek...

Serwetki na Komunię to obowiązkowe dekoracje komunijne stołu, najczęściej wybierane są białe, złote i srebrne. Dekoracje komunijne stołu w formie serwetek to niezbędny element każdej restauracji. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy szeroki wybór serwetek na Komunię, które mają odpowiednie wzory do tej okoliczności. Serwetki komunijne dekoracyjne z napisami "Pierwsza Komunia Święta" oraz nadrukami Hostii, Kielicha, Krzyża podkreślą charakterystykę tej ważnej uroczystości. Dodatkowym elementem komunijnego stołu, który wzbogaci nakrycie stołu są kieszonki na sztućce ze Złotą Hostią i napisem.

Więcej

serwetki komunijne 48 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 48 elementów

Jak udekorować stół na Komunię? - serwetki na Komunię

Przyjęcia komunijne są zazwyczaj wyprawiane w restauracjach - warto zadbać o odpowiednie dodatki. Podczas uroczystości Komunii królują jasne, delikatne kolory. Stół komunijny powinien być udekorowany w stonowane kolory - biały, kremowy, złoty, srebrny. W zależności od stylu, w jakim zostanie zorganizowana Komunia - warto dobrać odpowiednie dodatki.

Serwetki na Pierwszą Komunię Święta dla restauracji

Najbardziej popularne są białe serwetki komunijne ze srebrnymi lub złotymi zdobieniami. Motywy komunijne to kielich i Hostia, winogrono i konwalie. Pojawiają się też rysunkowe podobizny dzieci komunijnych, a także białe gołębie symbolizujące Ducha Świętego. Czasami pojawia się także motyw krzyża - symbolu chrześcijaństwa, jednak najczęściej wkomponowany jest on w srebrne i złote wzory, aby nie wyglądał jak krzyż żałobny.

Serwetki na Komunię - z napisem "Pierwsza Komunia Święta"

Serwetki na Komunię flizelinowe - Hostia i kielich

Serwetki flizelinowe uniwersalne to takie, które pasują na więcej niż jedną okoliczność. Na pewno serwetki zdobione Srebrną i Złotą Koronką będą pasować podczas każdego przyjęcia. Kolor biały, kremowy, złoty i srebrny sprawdzą się zawsze, niezależnie od tematyki przyjęcia. Najczęściej wybierane są serwetki jednokolorowe flizelinowe białe - hit!

Serwetki na Komunię flizelinowe białe - najtaniej!

Serwetki na Komunię flizelinowe Srebrno-Złote

Serwetki na Komunię flizelinowe - Srebrna Koronka

Serwetki na Komunię flizelinowe - Złota Koronka

Kieszonki na sztućce - Komunia Święta

Bardzo modnym dodatkiem do nakrycia i zastawy stołowej podczas przyjęcia komunijnego są obecnie kieszonki na sztućce. Wzbogacają nakrycie stołu, dodają szyku i elegancji. Dostępne są kieszonki jednokolorowe i dekoracyjne - w kolorach dopasowanych do serwetek flizelinowych i papierowych. Kieszonki o uniwersalnych wzorach sprawdzą się podczas każdego przyjęcia.

Kieszonki na sztućce na Komunię - białe

Serwetki na Komunię Srebrno-Złote

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce