Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki komunijne

Serwetki na Komunię to obowiązkowe dekoracje komunijne stołu, najczęściej wybierane są białe, złote i srebrne. Dekoracje komunijne stołu w formie serwetek to niezbędny element każdej restauracji. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy szeroki wybór serwetek na Komunię, które mają odpowiednie wzory do tej okoliczności. Serwetki komunijne dekoracyjne z napisami "Pierwsza Komunia Święta" oraz nadrukami Hostii, Kielicha, Krzyża podkreślą charakterystykę tej ważnej uroczystości. Dodatkowym elementem komunijnego stołu, który wzbogaci nakrycie stołu są kieszonki na sztućce ze Złotą Hostią i napisem.

Serwetki komunijne 29 produktów

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Jak udekorować stół na Komunię? - serwetki na Komunię

Przyjęcia komunijne są zazwyczaj wyprawiane w restauracjach - warto zadbać o odpowiednie dodatki. Podczas uroczystości Komunii królują jasne, delikatne kolory. Stół komunijny powinien być udekorowany w stonowane kolory - biały, kremowy, złoty, srebrny. W zależności od stylu, w jakim zostanie zorganizowana Komunia - warto dobrać odpowiednie dodatki.

Serwetki na Pierwszą Komunię Święta dla restauracji

Najbardziej popularne są białe serwetki komunijne ze srebrnymi lub złotymi zdobieniami. Motywy komunijne to kielich i Hostia, winogrono i konwalie. Pojawiają się też rysunkowe podobizny dzieci komunijnych, a także białe gołębie symbolizujące Ducha Świętego. Czasami pojawia się także motyw krzyża - symbolu chrześcijaństwa, jednak najczęściej wkomponowany jest on w srebrne i złote wzory, aby nie wyglądał jak krzyż żałobny.

Serwetki na Komunię - z napisem "Pierwsza Komunia Święta"

Serwetki na Komunię flizelinowe - Hostia i kielich

Serwetki flizelinowe uniwersalne to takie, które pasują na więcej niż jedną okoliczność. Na pewno serwetki zdobione Srebrną i Złotą Koronką będą pasować podczas każdego przyjęcia. Kolor biały, kremowy, złoty i srebrny sprawdzą się zawsze, niezależnie od tematyki przyjęcia. Najczęściej wybierane są serwetki jednokolorowe flizelinowe białe - hit!

Serwetki na Komunię flizelinowe białe - najtaniej!

Serwetki na Komunię flizelinowe Srebrno-Złote

Serwetki na Komunię flizelinowe - Srebrna Koronka

Serwetki na Komunię flizelinowe - Złota Koronka

Kieszonki na sztućce - Komunia Święta

Bardzo modnym dodatkiem do nakrycia i zastawy stołowej podczas przyjęcia komunijnego są obecnie kieszonki na sztućce. Wzbogacają nakrycie stołu, dodają szyku i elegancji. Dostępne są kieszonki jednokolorowe i dekoracyjne - w kolorach dopasowanych do serwetek flizelinowych i papierowych. Kieszonki o uniwersalnych wzorach sprawdzą się podczas każdego przyjęcia.

Kieszonki na sztućce na Komunię - białe

Serwetki na Komunię Srebrno-Złote

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce