Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Komunia

Serwetki na Komunię dla restauracji są bardzo ważną dekoracją. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy szeroki wybór serwetek na Komunię, dominują jasne kolory serwetek: białe, kremowe, złote i srebrne. Na Komunię pasują serwetki jednokolorowe i dekoracyjne, które mają odpowiednie wzory do tej okoliczności. Dodatkowym elementem, który wzbogaci nakrycie stołu to kieszonki na sztućce. Serwetki dekoracyjne są z napisami "Pierwsza Komunia Święta" oraz nadrukami Hostii, Kielicha, Krzyża.

Komunia 39 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Serwetki na przyjęcie z okazji Komunii Świętej

Najbardziej popularne są białe serwetki ze srebrnymi lub złotymi zdobieniami. Najczęściej wybieranymi motywami komunijnymi jest natomiast kielich i hostia wkomponowane w kwiatowo-owocowe bukiety, w których natomiast przeważają winogrona i konwalie. Pojawiają się też rysunkowe podobizny dzieci komunijnych, a także białe gołębie symbolizujące Ducha Świętego. Czasami pojawia się także motyw krzyża - symbolu chrześcijaństwa, jednak najczęściej wkomponowany jest on w srebrne i złote wzory, aby nie wyglądał jak krzyż żałobny. Zazwyczaj dekoracje na Komunię zachowane są w jasnej kolorystyce.

Serwetki uniwersalne dla restauracji to takie, które pasują na więcej niż jedną okoliczność. Na pewno serwetki zdobione lekką koronką będą pasować podczas każdego przyjęcia. Kolor biały, kremowy, złoty i srebrny sprawdzą się zawsze, niezależnie od tematyki przyjęcia.

Kieszonki na sztućce - Komunia Święta

Bardzo modnym dodatkiem do nakrycia i zastawy stołowej podczas przyjęcia komunijnego są obecnie kieszonki na sztućce, które dodają całemu stołowi jeszcze więcej szyku i elegancji. Dostępne są kieszonki jednokolorowe i dekoracyjne w kolorach dopasowanych do serwetek flizelinowych i papierowych.

Dekoracje na przyjęcie komunijne

Bieżniki flizelinowe są bardzo eleganckie i pięknie wyglądają na restauracyjnym stole. W naszym sklepie stworzyliśmy kategorię bieżniki flizelinowe na Komunię. Bieżniki mają nadruki kielicha, winogron, hostii, które są symbolami Komunii Świętej. Bieżnik flizelinowy może niesamowicie ozdobić nakrycie stołu. 

Świece na stole komunijnym stworzą niesamowity klimat. Blask świec rozświetli i stworzy przytulną atmosferę w lokalu. Świece to element dekoracyjny, który powinien znaleźć się w Twojej restauracji!

Balony są dekoracją, która jest uniwersalna, pasują do każdej uroczystości. Balony podczas uroczystości komunijnej mogą być jednokolorowe lub dekoracyjne. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy balony, które zawierają symbole odnoszące się do uroczystości Komunii Świętej.

Zobacz inne produkty z podkategorii SERWETKI OKOLICZNOŚCIOWE : 

serwetki na wesele

serwetki na Chrzest

serwetki na święta i zimę

serwetki na Wielkanoc